0262 Alan Kodu (Telefon Numarası) Nerenin Alan Kodudur?

0262 Alan Kodu
0262 Alan Kodu

0262 Alan Kodu Nereye Aittir? 262 alan kodu nerede? Alan kodu 262, bu alana hizmet veren tek alan kodudur. Alan kodu 262 hangi saat dilimidir? 262 alan kodu merkezi saat dilimindedir. Merkezi Saat Dilimi, Amerika/Chicago (Şikago) olarak da bilinir. 0262 numarası nereden geliyor? 0262 ile başlayan telefon numaraları, Canberra (Avustralya) bölgesindeki sabit hatlar içindir. Aşağıda, bölgedeki telefon numaraları hakkında en son raporların ve diğer faydalı bilgilerin bir listesini bulacaksınız. Bu numaralardan bazılarının spam veya tehlikeli numaralar olmadığını unutmayın. İhtiyaç duyabileceğiniz tüm bilgileri size verecekleri için topluluk üyelerimiz tarafından sağlanan yorumları dikkatlice okuyun.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; 266 Nerenin Kodu


0262 alan kodu

Doğu Wisconsin eskiden farklı bir alan koduna sahipti. 1997’de Green Bay ve Fox River Valley Alan Kodu 920’ye ayrılana kadar yarım yüzyıl boyunca 414 tarafından hizmet edildi. Bu uzun vadeli bir çözüm olarak görülse de bir yıl içinde 414 normale döndü. Cep telefonlarının ve çağrı cihazlarının sürekli çoğalması nedeniyle neslinin tükenmesinin eşiğinde. 414 yetersiz kaldığında, orijinal plan 262’nin tüm güneydoğu Wisconsin’i kapsamasını istedi. Bununla birlikte, bindirmeler o zamanlar yeni bir kavramdı. Alan kodlarını ve ardından aynı alanda on haneli aramayı karıştırma gereksinimi bir miktar dirençle karşılaştı. Sonuç olarak, Milwaukee County dışındaki eski 414 ilçenin neredeyse tamamı ayrı bir alan kodu olarak 262’ye sahiptir. Waukesha ve Washington ilçelerinde birkaç şerit 414’te kalıyor.

ULUSALÜLKE KODLARI
Canberra (Avustralya)0262

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. 0262 Alan Kodu Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Dude Theft Wars Hile Kodları


Bu içeriğe oy verin!