Cumartesi, Haziran 15, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Pubg Mobile Hassasiyet Ayarları: Ads ve Jiroskop En İyi Ayarlar

Pubg Mobile Hassasiyet Ayarları: Bu oyun en büyük battle royale oyunlarından biridir. Pubg Mobile En İyi Ayarlar listesini tüm oyuncular merakla bekliyordu. Sizler için En iyi ayalar listesini oluşturduk. Oyunun ana konusunda Oyuncular, ayakta kalan son kiş olmak için rakiplerini yenmek ve elemek zorundalar. Ancak rakipleri elemek kolay değil çünkü işin içinde birçok faktör var.

En etkili faktörlerden biri silahın geri tepme oranıdır. Geliştiriciler savaşları gerçekçi hale getirmek için oyunun bu özelliğini yeni eklediler. Bu özellik, oyuncular doğru şekilde hedef alamadıkları zamanlarda hedefi ıskaladıkları için. Çoğu zaman herkesin bildiği gibi can sıkıcı bir özellik oluyor. Tüm Bu Faktörleri göz önünde bulundurarak bir çok noktada sizler için bu ayarları denedik. Sonunda Pubg Mobile Ads ve Jiroskop Ayarları listesini derledik.


2021 Pubg Mobile Hassasiyet Ayarları
Pubg Mobile Hassasiyet Ayarları

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG New State Mobile Ön Kayıt


En İyi Pubg Mobile Hassasiyet Ayarları:

Oyuncular, geri tepmeye alışmanın yanı sıra, oranını azaltmak için hassasiyet ayarını da ayarlayarak rakibi öldürmeyi bir miktar kolaylaştırabilirler. Bu yazı, PUBG Mobile’da düşük geri tepme için en iyi hassasiyeti ayarlarını açıklıyor.
PUBG Mobile Silahlar için geri tepme hassasiyet ayarları

PUBG Mobile’ın geri tepmesiyle başa çıkabilmek için oyuncuların oyundaki üç hassasiyeti ayarlaması gerekiyor. Oyunda daha iyi sonuçlar almak ve geri tepmeyi azaltmak için her üç ayarı da yapmak önemlidir. İşlte Oyuncular için hazırladığımız Pubg Mobile En İyi Ayarlar:

1) Pubg Mobile Ads Ayarları

2021 Pubg Mobile Hassasiyet Ayarları
Pubg Mobile Hassasiyet Ayarları

PUBG Mobile’da optimize edilmesi en önemli ayarlardan biri ,hedefleme yani ADS ayarlarıdır. Bu, oyuncuların bir dürbün aracılığıyla bir düşmanı hedef alırken karşılaşacakları bir zorluktur.

Ads Ayarları

 • TPP No scope: 100 – 110%
 • FPP No scope: 85 – 100%
 • Red Dot, Holographic, & Aim Assist: 45 – 55%
 • 2x Scope: 30 – 40%
 • 3x Scope e Win94 Scope: 20 – 25%
 • 4x Scope ve VSS Scope: 20 – 25%
 • 6x Scope: 12 – 18%
 • 8x Scope: 8 – 12%

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG New State Mobil Sistem Gereksinimleri


2) Pubg Mobile Jiroskop Ayarları

2021 Pubg Mobile Hassasiyet Ayarları
Pubg Mobile Hassasiyet Ayarları

Bu, PUBG Mobile’daki en kritik ayarlardan biridir. Jiroskop ayarları, oyuncuların sadece ekranı ayarlayarak aksiyon görünümünü değiştirmesine yardımcı olabilir. Oyuncular görüşlerini değiştirmek için parmaklarını kullanmak zorunda kalmazlar, böylece ateş etmeye odaklanabilirler.

Jiroskop Ayarları

 • TPP No scope: 300%
 • FPP No scope: 300%
 • Red Dot, Holographic, & Aim Assist: 285-300%
 • 2x Scope: 285- 300%
 • 3x Scope ve Win94 Scope: 180-220%
 • 4x Scope ve VSS Scope: 160-200%
 • 6x Scope: 60 – 70%
 • 8x Scope: 50 – 60%
 • 3) Kamera Hassasiyeti

Oyuncuların dikkat etmesi gereken son ayar PUBG Mobile’da kamera ayarıdır. Kameranın hassasiyetini optimize etmek, alanı ve çevredeki ortamı hızlı bir şekilde taramaya yardımcı olduğu için çok önemlidir. Oyuncular bu ayarları yaparak düşmanları tespit etme ihtimalini arttırabilirler. Kamera ayarlarını Pubg Mobile Hassasiyet Ayarları kadar önemsemenizi isteriz.

Kamera için Pubg Mobile En İyi Ayarlar

TPP No Scope: 85 – 100%
FPP No Scope: 85 – 100%
Red Dot, Holographic: 40 – 50%
2x Scope: 40 – 45%
3x Scope ve Win94 scope: 18 – 22%
4x Scope ve VSS scope: 12 – 20%
6x Scope: 10 – 15%
8x Scope: 5 – 12%

Oyuncular bu ayarların kişiden kişiye değiştiğini unutmamalı. Bu nedenle rekabetçi oyuna girmeden önce antrenman modunda ayarlamaları düzenlemeleri ve test etmeleri faydalı olur.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg Mobile Hassasiyet Ayarları sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Mobile Uc Kodu Eylül 2021


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER