Cumartesi, Temmuz 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

365 Days 3 Çıkış Tarihi (Ne Zaman) oyuncu kadrosu ve bilmeniz gerekenler

365 Days 3 Bölüm Çıkış Tarihi Nedir? Yeni Bölümde bizleri neler bekliyor olacak? Bu bölümde Laura ve Massimo’nun hikayesi sona erecek.

Netflix 365 Days 3’ü onayladı, bu yüzden 365 Days, yani bu gün o uçurumu göremeyeceğimizden endişelenmenize gerek yok. Tartışmalı ilk filmin başarısının ardından Netflix, 27 Nisan’da sinemalarda gösterime girecek iki devam filmi için 365 Days onayladı. Bu iki devam filmi, 365 Days’i bu kadar başarılı yapan orijinal yaratıcı ekibi geri getiriyor. Netflix Films İçerik Edinme, Orta ve Doğu Avrupa ve Polonya Başkanı Łukasz. “Laura ve Massimo’nun hikayesini ekrana getirmeye devam etmek için 365 Kitapların Kitabı üçlemesinin yazarı…. Ve filmin yazarı Blanca Lipinska ile yakın bir şekilde çalışıyoruz” dedi. dedi Kluskiewicz. “Karakterlerimiz gelişmeye ve kendimiz hakkında daha fazla şey öğrenmeye devam ettikçe yolculukları inişli çıkışlı bir hal alıyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Disney dreamlight valley çıkış tarihi


The Next 365 Days Çıkış Tarihi

” 365 Days sonu: DayS, hayranları şaşkına çevirmiş ve geleceğin neler getireceğini merak etmiş olabilir. 365 Days 3, diğer adıyla The Next 365 Days hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

365 Days 3 Olası Çıkış Tarihi; The Next 365 Days Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak

“The Next 365 Days geleceğini bildiğimiz halde, Netflix henüz üçüncü filmin çıkış tarihini onaylamadı. Neyse ki hayranlar için ikinci ve üçüncü filmler arka arkaya Mayıs 2021’den Haziran 2021’e kadar çekiliyor. Bu yüzden üçlemenin çekilmesini beklemek zorunda kalmayacağız. Bu, filmi bu yıl Netflix’te göreceğimiz anlamına gelebilir. Bu elbette orijinal plandı, resmi duyuruda olduğu gibi Netflix, “Netflix’i 2022’de dünya çapında başlatmayı planladıklarını” söyledi. Bu meraktan sonra belli ki kimseyi bekletmek istemiyorlar, bu yüzden umarım er ya da geç gelir. Üçüncü kitabın İngilizce versiyonunun çıkış tarihi bir şey olursa, filmi Eylül 2022’de görebiliriz. Ancak, ilk iki filmden hiçbiri kitabın piyasaya sürülmesiyle eşleşmedi. Şu anda belirli bir çıkış tarihimiz yok. Bunun için üzgünüm.

365 Days 3 oyuncu kadrosu

The Next 365 Days oyuncu kadrosu
The Next 365 Days oyuncu kadrosu

Üçüncü filmin sırasıyla Ana-Maria Sieklucka ve Michele Morrone’u Laura ve Massimo olarak geri getireceği doğrulandı. Devam filminde Laura’ya aşık olan Nacho rolünde yeni gelen Simone Susinna da onlara katılacak. Massimo ailesinin muhtemelen “ebedi rakibi” olan rakip bir mafya patronunun oğlu olduğu öğrenildiğinde, gelişen ilişkileri mahvolur. Magdalena Lamparska ve Otar Saralidze de sırasıyla Laura’nın BFF’si Olga ve Massimo’nun sağ kolu Domenico olarak geri dönecek. İkisi devam filminde nişanlandılar, bu yüzden umarım evlilikleri Laura ve Massimo’nunkinden daha mutlu olur. Natasha Urbanska’nın oynadığı üçüncü filmde Massimo’nun uzun zamandır kayıp olan ikiz kardeşi Adriano’yu. (ki bu şaşırtıcı bir şekilde Morrone tarafından da oynanır.) Yoksa Massimo’nun eski kız arkadaşı Ana’yı mı göreceğimiz belli değil. Her ikisi de devam filminin sonunda çekildi ve kaderleri belirsizliğini koruyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Thor Aşk ve Gök Gürültüsü Çıkış Tarihi


365 Days 3 Fragman çıkış tarihi

The Next 365 Days fragmanı
The Next 365 Days fragmanı

Devam filmiyle aynı zamanda çekilmiş olmasına rağmen, The Next 365 Days için henüz bir fragmanımız yok. Devam filminin fragmanı, filmin vizyona girmesinden üç hafta önce yayınlandı, bu yüzden ne yazık ki bekleyebiliriz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. 365 Days 3 Bölüm Çıkış Tarihi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Ne Zaman Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Xenoblade Chronicles 3 Çıkış Tarihi


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER