Pazar, Haziran 16, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

50 ile 200 Tl Arasında ki En Oyuncu Mouseları

50 ile 200 Tl Arasında ki En Oyuncu Mouseları sizler için derledik. En iyi Oyuncu Mouseları, Fare olmadan bilgisayar kullanmak maalesef mümkün değil, tabii fare seçerken bazı noktalara dikkat etmemiz gerekiyor.

50 ile 200 Tl Arasında ki En Oyuncu Mouseları
50 ile 200 Tl Arasında ki En Oyuncu Mouseları

Bilgisayarlar için en önemli ekipman araçlarından biri olan 50 ila 200 TL arasındaki fareleri listeleyerek bir oyun mouse’unu paylaşmayı umuyoruz. Bildiğiniz gibi internet dünyasında bir ürün almadan önce adeta web sayfasını kontrol ediyoruz, bu hesaba katılırsa cihazı satın alacağız.

En iyi Oyuncu Mouseları araştırmasını yaparak sizler için biraz araştırma yapıp bazı önerilerde bulunacağız. Saat farkından dolayı burada paylaştığımız fare çeşitlerinin fiyatları farklı olabilir, bu nedenle yorum bölümünde bu tür olayları belirterek bizimle paylaşabilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Windows 7 Ürün Anahtarları


50 ile 200 Tl Arasında ki En Oyuncu Mouseları

Rampage SMX-R22 Phoenix RGB Gaming Oyuncu Mouse

Araştırma sürecinde listeye eklemek istediğim ilk Mouse türü Rampage SMX-R22 Phoenix RGB modelidir. Mükemmel tasarımı ve benzersiz büyük tasarımı sayesinde ellerde iyi performans gösterir.

50 ile 200 tl arasinda ki en oyuncu mouselari 3

Bildiğiniz gibi bir oyun mouse’u seçerken, burada müşterilere güzel bir görünüm elde etmek için böylesine geniş bir çalışma fırsatı sunarak RGB’yi (Işık Yayan Mouse) seçmeniz gerektiğini söyleyebilirim. Oyunu oynamak için DPI ayar tuşunu kullanırken daha çok eğleneceksiniz, böylece oyunda en iyi doğruluğu elde edebileceksiniz.

Trust GXT 133 Locx Oyuncu Mouse 

Trust GXT 133 Locx Gaming Mouse’un bilgisayar donanımı listemizin ikinci satırında bizi bekliyor. Bunu tavsiye etmek istedim, çoğunlukla bu farenin elinize oturması ve elbette yontulmuş çizgilerle harika görünmesi nedeniyle.

50 ile 200 tl arasinda ki en oyuncu mouselari 2

Kullanıcıların çoğunun mutlu olmasına ve fiyat aralığında en iyilerden biri olduğu için mutluydum. Farede de pek çok fare gibi DPI ayar seçeneği bulunuyor ancak bu mouse’un tek renk aydınlatma içerdiğini de söyleyebilirim.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: HBO MAX Ücretsiz Deneme


Corsair Katar Pro CH-930C011-EU Optik Kablolu Oyuncu Mouse  

Corsair Qatar Pro CH-930C011-EU Mouse, diğer oyun farelerine benzerlikler gösterir, ancak basit yapısı ve tasarımıyla her şeyden önce kalpleri kazanır. Pro modelimiz bize performans için gerçekten harika olan 12.400 DPI’a kadar hassasiyet seçeneği sunuyor.

50 ile 200 tl arasinda ki en oyuncu mouselari

Bu fiyat aralığında pişman olmayacağınız çeşitlerden biri olan hafif ve rahat tasarımıyla bu mouse cihazını almanızı tavsiye ederim.

Msı Gg GM08 Clutch GM08 Optik Oyuncu Mouse  

Oyun ve performans sektörünün Oyuncu Mouseları En iyi olan vazgeçilmez markalarından biri olan MSI, oyunculara performans ve fiyat ürünleri sunmadan doğal olarak yapamaz. Listemizde dördüncü sırada yer alan Msı Gg’nin Optik Oyun Faresi GM08 Debriyaj GM08 seçeneği, 4200 DPI’a kadar çözünürlüğü destekleyen bu oyuncu faresi ile bizi karşılıyor.

50 ile 200 tl arasinda ki en oyuncu mouselari 5

10 milyondan fazla tıklama ile başarıyla test edildiği bulundu. Fare düğmeleri, farenizi beğeninize göre aydınlatmanıza veya ağırlık ekleyerek hassasiyeti çok daha iyi ayarlamanıza olanak tanır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. 50 ile 200 Tl Arasında ki Oyuncu Mouseları sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Donanım Haberleri Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PlayStation Store İndirimleri


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER