60 Seconds APK Türkçe Yama – 60 Second (APK)

60 Seconds APK Türkçe Yama 60 Seconds APK Türkçe Yama 60 Seconds Türkçe Yama 60 Seconds Türkçe Yama 60 Seconds Türkçe APK 60 Seconds Türkçe APK 60 Seconds APK 60 Seconds APK

60 Seconds APK Türkçe Yama Yapmak için çok fazla çaba sarf etmenize gerek yok. Oyun hakkında detaylı bilgi sağlamak istiyoruz sizlere. 60 saniye! Atomic Adventure, seviyede mevcut olan eşyalarda hayatta kalmak için eğlenceli bir maceradır. Nükleer bir saldırıdan önce ailenizin hayatta kalması ve ailenizi kurtarması için yeterli malzeme toplamanız gerekir. Ne olursa olsun, bir serpinti sığınağında hayatta kalmalısın. Hayatta kalmanız vereceğiniz kararlara bağlı olacaktır. Hayatta kalmak için aile tayınlarından en iyi şekilde yararlanın ve mutant yılanları avlayın. Bir şehir banliyösünün kabusu, atomun mahallenize düşmesi ve sizi ve ailenizi bodrumda sığınmak üzere terk etmesidir. 60 saniye içinde birçok gün hayatta kalacaksınız.

  • Bu oyun, göreviniz aileniz için birçok eşya toplamak olan bir kara komedi gibidir. Ted olarak oynayacak ve evinizde 4 eşyaya kadar yiyecek bulacaksınız. Sadece bu da değil, ailenizle birlikte hayatta kalabilmek için çalkantılı bir yaşam tarzıyla yüzleşmeniz gerekiyor. Oyun, eşyaları almak için 60 saniye ile sınırlıdır, bu yüzden en çok ihtiyaç duyulan eşyaları mümkün olduğunca çabuk seçmelisiniz. Menüden hassasiyeti ayarlayabilir, daha kolay hareket için dokunmatik mekanizmalı alternatif kontrolleri seçebilirsiniz.
60 Seconds Türkçe Yama
60 Seconds Türkçe Yama

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Car Parking Multiplayer 4.5.9 APK


60 Seconds APK Türkçe Yama

Bir şehir banliyösünün kabusu, atomun mahallenize düşmesi ve sizi ve ailenizi bodrumda sığınmak üzere terk etmesidir. 60 saniye içinde birçok gün hayatta kalacaksınız! Atom Macerası, sınırlı sayıda. Bu oyun, göreviniz aileniz için birçok eşya toplamak olan bir kara komedi gibidir. Ted rolünü üstlenecek, 4 eşyaya kadar taşıyacak ve evinizde yiyecek avlayacaksınız. Sadece bu da değil, ailenizle birlikte hayatta kalabilmek için çalkantılı bir yaşam tarzıyla yüzleşmeniz gerekiyor. Oyunda eşya almak için 60 saniyelik bir zaman sınırı var. Bu yüzden temel eşyaları mümkün olan en kısa sürede almanız gerekiyor. Menüden hassasiyeti ayarlayabilir, daha kolay hareket için dokunmatik mekanizmalı alternatif kontrolleri seçebilirsiniz.

60 Second APK

Yukarıdaki yeni iyileştirmelere ek olarak, 60 saniye! Atomic Adventure ayrıca kolaydan zora doğru dört oyun modu sunar. Oyuncuların kendilerine meydan okumalarına ve sınırlı yaşamlarında birçok yeni şey keşfetmelerine olanak tanır. İlki, yerleşik bir öğreticiye sahip olan ve oyuncuların hayatta kalma deneyimine başvurmalarını sağlayan atomik matkap modudur. Sıradaki, daha zor olan ancak bir öğreticisi olmayan Apocalypse modudur. Önemsiz Modu, evinizden temel öğeleri toplamanız için 60 saniye verirken. Hayatta Kalma Modunun zaman sınırı yoktur, ancak uzun süre saklanarak yaşamaya başlamanıza izin verir. Bu üç oyun modunda oyuncular denemek için farklı zorluk seviyeleri seçebilirler. Ancak, ne kadar zor veya ne kadar kolay oynarsanız oynayın, kaydırma modu hala 60 saniye ile sınırlıdır.

Bu, bir sığınakta hayatta kalmak için birçok zorluk ve yeni bir oyun stili ile heyecan verici bir oyundur. Size birçok faydalı hayatta kalma deneyimi sunar. Oyuncuların keşfetmesi ve deneyimlemesi için kolaydan zorlu seviyelere kadar birçok benzersiz oyun modu. Oyuncular malzeme eksikliği olan yerlerde sıkışıp kaldıklarında değerli dersler verir. Kısacası bu, tüm oyuncular için ilgi çekici ve anlamlı bir hikayeye sahip bir oyundur.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. 60 Seconds APK Türkçe Yama Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Apk İndir Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Arabalar Şimşek Hızı APK İndir