Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

7. seviye köy binası düzeni; En iyi Savaş Üssü

7 seviye belediye binası köy düzeni arıyorsanız. Eğer belediye binanızı 7 belediye binası köy düzeni getirmeyi başardıysanız doğru yoldasınız anlama gelir. Belediye Binası 7 önemli seviyelerden biridir. Bu aşamada çok fazla binaya sahip olacaksınız. Böylece köy düzeni yapmak oldukça zor olacaktır. Üzerinde çalışmanız ihtiyaç duyulan ilk şey köyünüzün güvenliğidir. Düşmanları engellemek için Clash of Clans Köy Düzeni hakkındaki fikirler vereceğiz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Clash Of Clans Köy Düzeni


7 seviye köy binası düzeni

Klan savaşında veya farklı savaşlarda köy düzeninizi değiştirmek istiyorsanız. Kullanabilirsiniz.

7 seviye köy düzeni

Buradaki önceki 7. Seviye Belediye Binası Köy Düzeni için geliştirdim ve saldırganların yararlanabileceği bazı küçük noktalarda güçlendirdim. Popüler taarruz kurulumlarına karşı daha iyi performans göstermesi için tasarıma bazı minik ayarlamalar ekledim. Birden fazla bükülmeye haiz bu elmas seçimi tabanla, şu anda 7. Seviye Köy Düzeni yaklaşacak olan tüm yaygın saldırı stratejilerine karşı mükemmel bir müdafaa düzeniniz var. Saldırganın düzgün bir 2 Yıldız elde edebilmek için birkaç aşamayı aşması gerekiyor.

bb7 köy düzeni

Köyünüzü tasarlamaya başlamadan ilkin, hedefiniz konusunda kafanızda net olmalısınız. Kupa kasmaya yönelik bir köy düzeni mi arıyorsunuz? Yoksa kaynaklarınızı mı korumak istiyorsunuz? Ve en önemlisi klan savaşı için köy tasarımı mı hazırlıyorsunuz? Hepsi için en iyi örnekler alt bölümde bulunuyor beğendiklerinizi kullanabilirsiniz.

Köye Ulaşmak için Aşağıda ki bağlantıya tıklayınız;

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. 7 seviye köy binası düzeni sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Clash of Clans Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.

Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER