Oyun

9 seviye belediye binası köy düzeni (coc belediye binası)

9 seviye belediye binası köy düzeni Nasıl Olmalıdır? 9. seviye Belediye binası düzeni özellikle kupa kazanmak amacıyla tercih edilir. Kullanılan belediye binası içeride bulunan ganimet ve yıldızı kurtarıyor ve iyi bir koruma sağlıyor. Belediye üssünün en başarılı özelliği ise kompartımanların sayısı olmaktadır. Clash of clans 9 Köy düzeni içerisinde birçok kompartıman yer alır. Bu kompartımanlar sayesinde rakip birliğinin yavaşlaması sağlanır. Coc 9 seviye köy düzeni Oyun içerisinde dev ve golemler yer alır.  Çoğunlukla rakip duvara yapışmış bir şekilde karşımıza çıkar. Savunma konusunda ise üssün korunması ve güçlü olunması amacı ile konum gerçekleşir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Clash of clans 14 seviye belediye binası


Clash of Clans 9 seviye belediye binası köy düzeni

Oyun içerisinde yer alan sihirbaz kulesi ile birlikte,  üste yer alan orta kısım birbirinden ayrılır. Bu şekilde menzil içerisinde savunma üssü söz konusu olacaktır. Oyun dahilinde yer alan işaret kuleleri ise menziller için özel olarak düzenlenmiş bir şekilde kullanılır. Böylece hava saldırısına karşı başarılı bir koruma oluşur. Hava savunması doğrultusunda Yıldırım büyüsü yapılmıştır. Böylece devrilme engellenir. Toplar genel anlamıyla üs konusunda stabilize amacıyla tercih edilir. Mevcut kara saldırısı gibi durumlarında başarılı bir performansı sağlar.

clash of clans 9 seviye köy düzeni

Belediye dahilinde depolar bir kısma yerleştiği takdirde ayrı bölgelere yerleştirilmelidir. Tuzak konusunda ise saldırı gözlemlenmesi gibi durumlara karşı yaylı tuzaklar ve beraberinde bombalar yer alır.  Ancak mevcut saldırı potansiyeline bağlı olarak farklı yerlerde domuz ve dev gibi savunmalar olunabiliyor. Clash of clans 9 seviye köy düzeni böylece avantajlı bir bölüm haline geliyor.

Tüm Clash Of Clans Köy Düzeni Bilgileri için Sayfamızı Ziyaret Ediniz…

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. 9 seviye belediye binası köy düzeni sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Clash of Clans Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Clash of clans 10 seviye köy düzeni


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu