Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

A101 Volta EV1 elektrikli araba fiyatı, özellikleri (2023)

A101 Volta EV1 elektrikli araba ne kadar? Arabanın özellikleri ve diğer merak ettiğiniz tüm soruların yanıtı bu makalemizde yer alıyor. Volta Trucks tarafından üretilen bu aracın A101 fiyatı nedir?

Volta EV1 elektrikli arabalar

Volta EV1, İsveç merkezli bir otomobil üreticisi olan Volta Trucks tarafından üretilen tamamen elektrikli bir ticari araçtır. Araç, kentsel bölgelerde ve şehir içi dağıtım işlerinde kullanılması amaçlanmaktadır.

Volta EV1, 16 ton kapasiteye kadar taşıma kapasitesi sunar ve maksimum 200 kilometre menzile sahiptir. Araç, 160 kWh pil paketi tarafından desteklenir ve tamamen elektrikli motoru sayesinde sıfır emisyonlu bir sürüş sunar. Ayrıca, aracın gürültü seviyesi de düşüktür, bu nedenle şehir içi kullanıma uygun hale gelir.

Volta EV1, özellikle Avrupa’da giderek artan kentsel trafik sorunlarına ve hava kirliliğine bir çözüm sunma amacıyla üretilmiştir. Araç, şehir içi ulaşımda sıfır emisyonlu bir seçenek sunarak çevreye daha az zarar verir ve daha temiz bir geleceğe katkıda bulunur.

Volta EV1 elektrikli araba özellikleri

Volta EV1, tamamen elektrikli bir ticari araçtır ve aşağıdaki özelliklere sahiptir:

  • Taşıma kapasitesi: 16 ton
  • Maksimum menzil: 200 kilometre
  • Pil paketi: 160 kWh
  • Şarj süresi: 3 saate kadar
  • Sıfır emisyonlu sürüş
  • Düşük gürültü seviyesi
  • Şehir içi kullanıma uygun boyutlarda tasarlanmış
  • İleri teknolojik özelliklere sahip, örneğin sürücü destek sistemleri ve dijital gösterge paneli gibi

Ayrıca, Volta EV1’in aerodinamik tasarımı sayesinde enerji tüketimi daha düşük seviyelerde tutulmaktadır. Bu, daha yüksek verimlilik ve daha uzun menziller sağlar. Volta EV1’in üreticisi, aracın özellikle şehir içi dağıtım işleri için ideal bir seçenek olduğunu belirtmektedir.

Aracın fiyatı ne kadar?

A101 ‘de satışa çıkan bu elektrikli aracın fiyatı ise 119.990 TL olarak gerçekleşecektir.

Volta fiyatı
Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER