Adana istanbul arası kaç km Otobüsle, Uçakla Kaç Saat

Adana istanbul arası kaç km
Adana istanbul arası kaç km

Adana istanbul arası kaç km? Adana İstanbul arası kaç saat sürüyor ve kaç km buradan öğrenebilirsiniz. Adana İstanbul arası kaç kilometre sorusunun yanıtı; yaklaşık olarak 927 kilometredir. Bu mesafedeki yolculuklar ile arabayla 9 saat 34 dakika sürmektedir. Bu yolculuk için tüketilecek yakıt miktarı ise dizel araçlar için 56.52 litre. LPG’li araçlar için 103 litre ve benzinli araçlar için ise 84 litre olmaktadır. Bu oranlar ile gidilecek mesafe hesaplanarak yakılacak olan yakıtın miktarı hesaplanabilir. Şahsi araçları ile gidecek kişiler 927 kilometre yol gidecek, 9 saat 34 dakika içinde de varış noktasına ulaşacaktır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Samsun Konya Kaç Saat


Adana istanbul arası kaç km

Yani adana istanbul arası kaç saat arabayla sorusunun cevabı; 9 saat 34 dakika olacaktır. Kaç km olduğu sorusuna gelince Yol boyunca çok güzel manzaralarla karşılaşabileceğinize dikkat çekerek. Adana İstanbul arasının kaç kilometre olduğunu paylaşmak istiyorum. Yani adana istanbul arası kaç saat arabayla sorusunun cevabı; 9 saat 34 dakika olacaktır.ana İstanbul Arası ortalama 927 kilometredir.

Adana istanbul arası kaç km
Adana istanbul arası kaç km

Adana İstanbul Otobüsle Kaç Saat

Adana İstanbul Otobüsle Kaç Saat
Adana İstanbul Otobüsle Kaç Saat

Adana İstanbul arası kaç saattir otobüsle? Otobüs ile Adana ve İstanbul arası yapılacak yolculuklar özel araçla yapılan yolculuklardan daha uzun sürmektedir. Örneğin kalkış noktası Adana olan ve varış noktası İstanbul olan bir yolcu için. Arabayla yapılan yolculuk 9 saat 34 dakika sürerken, otobüsle yapılan yolculuk 13 saat 36 dakika sürecektir. Otobüs yolculuklarında belirlenen farklı güzergâhlar olduğu için varış süresi değişiklik gösterebilmektedir.  Bu sebeple yolcuğa otobüs ile başlayacak yolcular önce aldıkları biletlerdeki gidiş hareketlerini kontrol etmelidir. Bu şekilde varış saatleri ve verilecek mola seferleri kolayca görüntülenebilir.

Adana İstanbul Arası Uçakla Kaç Saat

Adana İstanbul Arası Uçakla Kaç Saat
Adana İstanbul Arası Uçakla Kaç Saat

Adana İstanbul arası uçakla kaç saat sürüyor? Adana ile İstanbul arası uçakla yapılacak yolculuklar 1 saat 20 dakika sürmektedir. Aktarmasız bir şekilde yolculuk yapacak kişiler 1 saat 20 dakika içerisinde varış noktalarında olacaktır. Uçakla yapılacak yolculuklar için alınacak uçak biletlerinde bu uçuş süreleri belirtilmektedir. Adana- İstanbul arası uçakla yapılacak yolculuk 700 kilometre kadardır. Yaklaşık olarak 700 kilometre olan bu mesafe ise 1 saat 20 dakika içerisinde tamamlanarak iniş noktasına varılmaktadır. Ancak aktarmalı uçuşlarda bu süre artış gösterecektir. Bu nedenle uçak ile yolculuk yapmak isteyen kişilerin kısa süreli uçuş istekleri bulunuyorsa. Aktarmasız bilet almaları ve o şekilde yolculuk yapmaları önerilir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Adana istanbul arası kaç km sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Yol Tarfi Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Sivas adana kaç saat


Bu içeriğe oy verin!