Adana Samsun Kaç Saat Yol Tarifi – Kaç Km – Otobüsle Kaç Saat

Adana Samsun Kaç Saat
Adana Samsun Kaç Saat

Adana ile Samsun kaç saat? Sorusu sık sık araştırılıyor. Bu iki şehir arası yaklaşık 739 km’dir. Bu mesafe için arabayla yolculuk yapacaksanız 8 saat 21 dakika içerisinde Samsun’da ya da Adana’da olabilirsiniz. Bu saat aralığı kullandığınız araca, hava şartlarına ve trafik şartlarına göre değişiklik gösterebilir.

Adana Samsun Kaç Saat

Doğru güzergâh ve uygun şartlar alında 8 saat 21 dakika içerisinde varış noktasına erişmeniz mümkün olacaktır. Bu saat aralığı arabayla yapılacak yolculuklar için geçerli olup, diğer araçlar için farklılık göstermektedir. Yapacağınız yolculuğu, nasıl bir araçla yapacağınızı yazarak daha detaylı saat sorgulaması yapabilirsiniz. Bununla birlikte yapacağınız bu yolculukta harcayacak olduğunuz yakıt miktarına bakacak olursak; 47,9 Litre kadar bir yakıt tüketimi meydana gelecektir. Dizel ve benzinli araç farkında göre de yakılacak yakıtın fiyatları değişiklik gösterecektir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Didim Aydın Arası Kaç Km


Adana Samsun Otobüsle Kaç Saattir

Adana Samsun arası daha önce de söylediğimiz gibi yaklaşık 739 kilometredir. Bu mesafeyi otobüs ile harcayacak olan yolcular için 11 saat 33 dakika kadar bir yolculuk söz konusu olacaktır. Sefer noktalarına ve durak bilgilerine bakılarak saat detayları görüntülenebilir ve bu göre karar verilebilir. Adana ile Samsun arası yapılacak otobüs yolculuklarında pek fazla saat farkı meydana gelmese de saat detaylarına bakılarak bilet alınabilir. 11 saat 33 dakika sürecek bu yolculuk için uygun birçok otobüs bileti bulunmaktadır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Adana ile Samsun kaç saattir sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Yol Tarfi Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Fethiye Bodrum kaç km


Bu içeriğe oy verin!