Pazar, Temmuz 21, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Alaska Sağlık Ağı, Bağımsız Pratiklere Modern Sağlık Hizmetleri Sunuyor

Önemli Noktalar

  • APN, birincil sağlık hizmetlerine yenilikçi destek sunuyor.

  • Teknoloji ve veri, pratisyenlerin bağımsızlığını güçlendiriyor.

  • Özelleştirilmiş çözümler, hasta bakımını iyileştiriyor.

Son on yılda, birincil sağlık hizmetleri önemli dönüşümler ve zorluklar yaşamıştır. Bu zorluklar arasında dijital kayıtların benimsenmesi, alternatif ödeme modelleri ve personel sıkıntısı ile sağlayıcı tükenmişliği bulunmaktadır. Bu gelişmeler, genellikle küçük, bağımsız pratisyenleri, daha büyük sağlık sistemleriyle birleşmeye zorlamıştır. Ancak Alaska Sağlık Ağı (APN), bu pratisyenlere bağımsızlıklarını koruma ve modern sağlık hizmeti sunumunun karmaşıklıkları arasında yol gösterme konusunda bir can simidi sunmaktadır.

Bağımsızlık Arayışı Değişen Bir Manzarada

APN, her birincil bakım sağlayıcısının benzersiz özelliklerini, coğrafya, maliyet yapıları ve kişisel ilişkiler gibi faktörleri göz önünde bulundurarak vurgulamaktadır. APN başkanı ve teknoloji girişimleri ile finans alanında çeşitli deneyimlere sahip olan Jason Haugen, ağın hedeflerine ulaşmada veri ve teknolojinin merkezi rolünü tanımaktadır. APN, pratisyenlere kapsamlı destek sağlamak için ‘bağlantısal bir ağ’ haline gelmiştir.

Teknolojiyi Kapsamlı Bakım İçin Benimseme

Athenahealth teknolojisi sayesinde APN, hasta bakımını merkezileştirirken doktorların idari yüklerini hafifletmektedir. Hasta kayıtlarının paylaşılması, gerçek zamanlı hasta içgörüleri ve özel gösterge panellerinin benimsenmesi, sağlayıcıların daha fazla hasta bakımına odaklanmalarını sağlar. APN’nin veri bilimcileri, hem ödeme yapanlar hem de sağlayıcılar için değerli içgörüler sunan bakım modelleri oluşturmak için klinik verileri yapay zeka ve EHR uzmanlığı ile entegre eder.

APN tarafından kullanılan ileri teknoloji, pratisyenlerin yeni ödeme ve bakım teslim modelleri altında gelişmelerine yardımcı olmuştur. Ağ, değer temelli bakımın sürdürülebilir başarısı için kritik olan maliyet azaltma ve kalite iyileştirme metrikleri üzerinden başarıyı ölçmektedir. Özelleştirilmiş gösterge panelleri, sağlayıcılara öngörülebilir doğrulukla hasta sonuçlarını daha iyi anlamalarını sağlayan özelleştirilmiş destekler sunar.

Haugen, ağın son üç yılda %200 büyüme kaydetmesini, organik büyüme stratejisine ve ölçeklenebilir teknolojisine bağlamaktadır. APN’nin Alaska içinde ve ötesindeki genişlemesi, ağın etkili ortaklık felsefesinin bir kanıtıdır. Haugen’ın diğer birincil bakım pratisyenlerine tavsiyesi, ağ kaynaklarını akıllıca kullanmaları ve bağımsızlıklarını korurken mali sağlık ve bakım kalitesini sürdürmek için veriye dayalı içgörülere güvenmeleridir.

Sağlık hizmetleri gelişmeye devam ederken, APN gibi ağlar, birincil bakım pratisyenlerine, değer temelli bakımı benimserken bağımsızlıklarını ve benzersiz kültürel kimliklerini korumanın mümkün olduğunu gösteren bir umut ışığı sağlamaktadır. Anahtar, bilinçli teknoloji seçimleri yapmak ve kaliteli hasta bakımı sunmak için klinisyenlere gerekli araçları sağlayan verileri kullanmaktır.

  • APN, birincil sağlık hizmetlerine yenilikçi destek sunuyor.
  • Teknoloji ve veri, pratisyenlerin bağımsızlığını güçlendiriyor.
  • Özelleştirilmiş çözümler, hasta bakımını iyileştiriyor.
Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Web’s Editör
Web’s Editör
Web'in Dijital Sesi sloganıyla 2020 yılından bu yana yayın yapan websesi.com, teknoloji haberleri, trend teknolojik gelişmeler, oyunlar, girişim hikayeleri ve dünya çapında ses getiren her konuda seni bilgilendirmek için burada.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER