Ali Sunal ne dedi? (Deprem ile ilgili konuşması)

Ali Sunal deprem konuşması

Ali Sunal ne dedi? Deprem hakkındaki öne çıkan konuşması gündem oldu. Dün akşam Show TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show komedi programının açılışında, zehir zembelek sözler sarf etti. Haklı olaraktan söylediği sözler gündeme bomba gibi düştü.

Ali Sunal ne dedi? Deprem konuşması

Böyle bir felaket sonrası bir kişinin bile sorumluluk hissedip istifa etmemesi normal midir? Artık bu normale dönmeyeceğiz” şeklinde yapmış olduğu konuşma gündem oldu. Haklı olarak yapmış olduğu bu konuşmada, seyricisi tarafından ayakta alkışlandı.

Ali Sunal kimdir?

Ali Sunal, Türk oyuncu, komedyen ve sunucudur. 1977 yılında İstanbul’da doğmuştur. Babası Türk sinemasının ünlü isimlerinden Kemal Sunal’dır. İlk olarak 1995 yılında “Şaban Askerde” adlı filmde küçük bir rolle sinema dünyasına adım atan Ali Sunal, daha sonra birçok televizyon dizisi ve sinema filminde rol almıştır. “Avrupa Yakası” adlı televizyon dizisindeki Cemal rolüyle büyük bir hayran kitlesi kazanmıştır. Ayrıca “Çılgın Dersane” ve “Eyyvah Eyvah” gibi popüler filmlerde de rol almıştır. Sunal aynı zamanda televizyon programları sunmuş ve seslendirme çalışmaları yapmıştır.

5/5 - (1 Oy)