Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Alita Battle Angel 2 Ne Zaman; Çıkış Tarihi, Oyuncu Kadrosu

Alita Battle Angel 2 Ne Zaman Çıkacak? James Cameron ve Robert Rodriguez planlarını açıklıyor. “Alita: Battle Angel 2”, 2019’daki ilk filminden bu yana büyük bir hayran desteği kazandı. Devam filmi neredeyse tamamlanmamış olsa da, yönetmen Robert Rodriguez bunu unutmadı. Aralık 2021’de şunları söyledi: “Jim [Cameron] ve ben son zamanlarda bunun hakkında konuştuk ve hala çok ilgileniyoruz.

Ona ‘Boba Fett’in kitabını vereyim, sonra bir ton ayarlanacak’ dedim. .'” Disney, “Alita: Battle Angel”ın yayınlanmasından bu yana Fox’u satın alma işlemini tamamladı. Disney, filmin devam filminin çekilip çekilmeyeceğine ve paketlenmiş yayın listesinde bir yer bulup bulmayacağına karar verecek.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: The Boys 3. sezon 5. Bölüm Ne zaman


Alita Battle Angel 2 konusu

Alita Battle Angel 2 konusu
Alita Battle Angel 2 konusu

Aslında, Motorball hakkında finale kalmayan koca bir sahne var. Yapımcı Jon Landau, CinemaBlend’e şunları söyledi: “Hugo’nun ona sokak motosikletine nasıl vuracağını öğrettiği bir ara sokakta bir antrenman sahnesi çektik. Gerçekten önemli olan tek sahne buydu. Silinen sahneler bir yana, Rodriguez ve Cameron’ın filmin kendi içinde tam bir ark olmasını istedikleri açık. Rodriguez, “Artık kim olduğunu bildiğine ve bir amacı olduğuna göre, hala başı, ortası ve sonu olan bir hikaye” dedi.

Ancak Alita’nın yüzyıllar boyu süren yaşamını çevreleyen gizemler kalırken, Cameron bunların Kishishiro’nun orijinal mangasında tam olarak ortaya çıkmadığı konusunda uyarıyor.

Alita Battle Angel 2 Oyuncular

  • Rosa Salazar
  • Christoph Waltz
  • Edward Norton
  • Rodriguez
  • Nova
  • Clive Le

Alita Battle Angel 2 Oyuncular
Alita Battle Angel 2 Oyuncular

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Stranger Things 4. sezon 2. Kısım Ne Zaman


Alita Battle Angel 2 Çıkış Tarihi Ne Zaman

Onaylanmamış bir film göz önüne alındığında, çıkış tarihi konusunda spekülasyon yapamayız. Ancak bunun uzun bir süreç olduğunu biliyoruz. Landau şunları söyledi

“Senaryo yazmanın 12 ila 18 ay sürdüğünü varsaymalısınız. Senaryonun harika olduğunu varsayarsak, 6 ila 10 aylık ön prodüksiyon süreniz var. Ardından, çekim yapmak için 6 ayınız var. “

Landau

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Alita Battle Angel 2 Ne Zaman sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: MS Marvel 2. Bölüm Ne Zaman


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER