Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Among Us Hileli Mod APK İndirme 2021.6.30 (En Son Sürüm)

Among Us Hileli Mod APK İndirme: Aramızdaki apk modunun en son sürümünü indirin. Among Us En Son Sürüm İndirme direkt bağlantıyı kullanın. Oyuncu 4-10 Kişi ile çevrimiçi veya yerel WiFi üzerinden oynayın. Uzay geminizi kalkışa hazırlamaya çalışırken, ancak bir kişinin herkesi öldürmeye kararlı bir gangster olacağını unutmayın!


among us hileli mod apk indirme 2021 6 30 en son surum 2

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Mobile Legends Bang bang APK İndirme


Mürettebat, tüm görevleri tamamlayarak veya gemideki sahtekarları keşfedip oy vererek kazanabilir. Hırsızlar yıkımı kaos yaratmak için kullanabilir, bu da daha kolay cinayetlere ve daha iyi bahanelere yol açar.

Among Us Hileli Mod APK İndirme Özellikleri

Eklemeler:

  • – Eklenen havalandırma temizleme görevi
  • – Çince (Geleneksel ve Basitleştirilmiş) ve İrlanda yerelleştirmesi eklendi

Hata Düzeltmeleri:

  • – Bir toplantıdan sonra takılma
  • sorunu düzeltildi – “SHH” ekranında ölçekleme düzeltildi
  • – Geoff eyepatch şimdi (ne yazık ki) maske olmaya geri döndü
  • – Zeplin içindeki bulutlar artık yanlış yönde hareket etmiyor
  • – Veri telefonu yükle renkler düzeltildi
  • – Tüm ana düğmeler artık yerelleştirildi
  • – Diğer küçük görsel ve yerelleştirme hata düzeltmeleri
Among Us Hileli Mod APK İndirme
Among Us Hileli Mod APK İndirme

Takım çalışması ve ihanet içeren çok oyunculu bir oyunda takım arkadaşlarına katıl! Uzay gemisini birlikte tamir etmeye ve medeniyete geri dönmeye çalışırken çevrimiçi veya yerel wifi üzerinden 4-15 oyuncu ile oynayın.

Ama dikkatli ol… çünkü gemide uzaylı yalancılar olabilir! Asalak şekil değiştirici, bir mürettebat üyesinin yerini aldı. Amaçları, gemi eve dönmeden önce mürettebatın geri kalanını yok etmektir. İşte son güncelleme Among Us En Son Sürüm İndirme bağlantısına aşağıdan erişin ve indirin.

Sahtekar gemiyi yok edecek, havalandırmalara gizlice girecek, başkalarını aldatacak ve isimsiz kalmak ve mürettebatı öldürecek. Herkes gemiyi tamir ederken kimse isimsiz konuşamaz. Ceset rapor edildiğinde, hayatta kalan ekip sahtekarın kim olduğunu düşündüklerini açıkça tartışacak. Sahtekarın amacı kendini mürettebattan biri gibi göstermektir.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Spotify Premium Sürüm İndir


Gangster reddedilmezse, başka bir ceset bulunana kadar herkes tekneye dönecek. Gangster reddedilirse mürettebat kazanır!

Among Us En Son Sürüm İndirme

Özelleştirme: Nasıl oynayacağını kendin belirle! Daha çok Sahtekâr ve görev ekle, görüş mesafesini daralt ve daha fazlasını yap. Favori rengini, kıyafetini ve şapkanı seçerek tarzını yansıt.

Çapraz platform: PC, Android and iOS

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Among Us Hileli Mod APK İndirme Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Apk İndir Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Kafa Topu APK İndir


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER