Amouranth İnstagram Hesabı: hala yasaklı olduğunu açıkladı

Amouranth İnstagram Hesabı
Amouranth İnstagram Hesabı

Amouranth İnstagram Hesabı nedir? Twitch yayıncısı ve playboy modeli Kaitlyn’Amouranth’ Siragusa, Instagram hesabını neden yakın zamanda geri almayacağını açıkladı. Amouranth, Twitch’teki en popüler yayıncılardan biridir. Birden fazla sosyal medya platformunda milyonlarca hayranı olan 28 yaşındaki oyuncu, kendisi için bir ün kazandı. Mütevazı bir rol oyuncusundan 7-11’lik bir patrona kadar Siragusa, dünyayı bir fırtına gibi ele geçirdi.

Ancak böyle bir başarı, özellikle nefret edenlere hitap etme biçiminde yeni zorluklar getiriyor. Amouranth sadece Instagramı hesabının neden yasaklandığını açıklamakla kalmadı, aynı zamanda onları geri almanın neden sınırlarının ötesinde olduğunu da açıkladı.


Amouranth İnstagramı
Amouranth İnstagramı

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Öldüğümde İnstagram Hesabıma Ne Olur


Amouranth, Instagram’da neden hala yasaklı olduğunu açıkladı

Popüler ASMR yıldızına göre, Instagram’ı müstehcen fotoğraflar veya paylaştığı hiçbir içerik nedeniyle yasaklanmadı. Bunun yerine, yoğun bir şekilde rapor edildikten sonra yasaklandı. Daha da kötüsü, bu konuda yapabileceği hiçbir şey yok.

Amouranth Yeni İnstagramı

Amouranth Sosyal Medya Haberleri
Amouranth Sosyal Medya Haberleri

“Yasağı kaldırmaya çalışan insanlarla görüşüyorum ve görünüşe göre yanlış bir şey yapmamışım.

Ancak kimse hesabımı yönetme rolünü üstlenmek istemiyor çünkü çok sayıda spam rapor aldım. “Hepsi doğrulandı. Tüm Instagram hesaplarının, hesap yöneticisi gibi bir yöneticisi olması gerekir. ” Ayrıca, kimse Amouranth’ın hesap yöneticisi olmasını istemediğinden bu gibi durumlar ile karşılaşmam çok olasılıklı dedi.

Amouranth

Playboy Bunny bunun kontrolünün dışında olduğunu iddia ediyor. “Birisi sizi almak istemiyorsa, umursamıyorlar” diye ekledi. “Birkaç aydır benimki yok. Sanırım Ekim’de başladı, bu yüzden gerçekten zor.”


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Fake İnstagram Hesabı Nasıl Bulunur


Amouranth İnstagram Hesabı Nedir?

O sırada Twitch, Instagram ve TikTok Amouranth’ın hesabını yasakladı, ancak neyse ki Twitch kanalı HESABINI GERİ VERDİ. Daha sonra içeriği kişisel Instagram hesabı “Amouranthtoo” olarak yeniden yayınladı, ancak 11 Aralık’ta yasaklandı. Birinin sosyal medya yıldızının hesabını geri alabilmesi için müdahale edip etmeyeceğini göreceğiz.

Amouranth İnstagram Hesabı için Tıklayınız.

Ancak şimdilik Amouranth’ın yeni fotoğraflarını yakın gelecekte Instagram’da görmeyi beklemeyin. Ama oldukça fazla Fan sayfası olduğundan son yenilikleri takip edebilirsiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Amouranth İnstagram Hesabı Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer İnstagram Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: İnstagram Gizli hesap nasıl görüntülenir


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.