Android için Battlegrounds Mobile india APK İndirme [Pubg Mobile]

Android için Battlegrounds Mobile india APK
Android için Battlegrounds Mobile india APK

Android için Battlegrounds Mobile india APK İndirme: Android için Pubg Mobile india APK İndirme bağlantısı Birçok oyuncu daha önce ” İndia Sunucusu” deneyimini yaşamamıştır ve oyun geliştiricileri oyunculara çok şey hazırladı. Etkinlik görevleri gönderme ödülleri de açıklandı. İndirme önceliğine göre oyuncuların alacağı ödüller şunlardır:

  • *1 milyon indirme: Supply Box Kuponu
  • *25 milyon indirmeden sonra: Classic Crate Kuponu
  • *110 milyon indirmeden sonra: Constable Set hediye olarak verilecek.

Oyuncular, Battlegrounds Mobile India’yı Google Play Store’dan veya oyunun APK ve OBB dosyalarını kullanarak indirebilir. Android Pubg Mobile india APK İndirme için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Android için Battlegrounds Mobile india APK İndirme
Android için Battlegrounds Mobile india APK İndirme

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: paket ayrıştırılırken bir sorun oluştu hatası


Android için Battlegrounds Mobile india APK İndirme

  • Android Pubg Mobile india APK: Tıklayınız burada
  • Android Battlegrounds Mobile india APK OBB İndir: Tıklayınız burada (istek geldiği taktirde yüklenecek)

APK ve OBB dosyaları sırasıyla 72 MB ve 637 MB’dir. Oyuncular, dosyaları indirmeden önce cihazlarında yeterli alan olduğundan emin olmalıdır.

Android için Pubg Mobile india APK İndirme ve Kurma:

Oyuncular, APK ve OBB dosyaları aracılığıyla Battlegrounds Mobile India’yı indirmek ve kurmak için aşağıdaki adımları takip edebilir:

Adım 1: Oyuncular, yukarıda verilen bağlantıyı kullanarak Battlegrounds Mobile India’nın APK ve OBB dosyalarını indirmelidir.

Android için Battlegrounds Mobile india APK

Adım 2: Dosyayı indirdikten sonra, Cihazınızın “Bilinmeyen kaynaktan yükle” seçeneğini etkinleştirmesi ve APK dosyasını yüklemesi gerekir.

Adım 3: Ardından, cihazınız OBB dosyasını “main.15255.com.pub.imobile.obb” olarak yeniden adlandırır ve şu dizine yapıştırır: Android/OBB/com.pub.imobile

(Klasör yoksa, cihazınızda “com.pub.imobile” adlı bir klasör oluşturulması gerekir)

Adım 4: Oyuncular Battlegrounds Mobile India’yı açabilir ve düşük özellikli ve yüksek çözünürlüklü kaynak paketleri arasında seçim yapabilir. Boyutları sırasıyla 72.6 MB ve 618.2 MB’dir. Ardından oyuncular hesaplarına giriş yapabilir ve cihazlarında Battlegrounds Mobile India’nın keyfini çıkarabilir.

Oyuncular ayrıca eski PUBG Mobil hesaplarından ilerleme ve öğeler alabilirler. Bunun için son tarih 31 Aralık 2021’dir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Mobile hesabı india serverine taşıma


Android Battlegrounds Mobile india APK İndirme Google Play Store:

Android için Battlegrounds Mobile india: Google Play Store yöntemi Android kullanıcıları ayrıca Google Play Store’dan Battlegrounds Mobile India Early Access’i indirebilir (Beta programına katılmayı seçerlerse). Programa katılmak için başvurabilirsiniz buraya tıklayabilirsiniz.

Not: APK+OBB dosyaları, oyuna ön kayıt yaptırmamış kullanıcılar için uygun olmayabilir.

Adım 3: Ardından, oyuncu Pubg Mobile hesabını İndia serverine Taşıma işlemi için ilk olarak indirmelidir. “Yükle” düğmesini tıklamalıdır. İndirme işlemi yakında başlayacaktır.

Adım 4: BGMI Early Access’i kurduktan sonra, oyuncular oyunu açmalı ve mevcut iki kaynak paketinden birini seçmelidir: düşük işlevli kaynak paketi veya yüksek tanımlı kaynak paketi Adım

5: Giriş yaptıktan/bir hesap oluşturduktan sonra, oyuncular Battlegrounds Mobile India oynamanın keyfini çıkarabilirler.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Android için Battlegrounds Mobile india APK Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile Redeem Kodları


Bu içeriğe oy verin!