Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Android için Fortnite Mobile nasıl indirilir, Google Play Store kullanmadan

Android için Fortnite Mobile nasıl indirilir? sorunuza yanıt sağlayacağız. Google Play Store kullanmadan Fortnite Mobile İndir işlemlerini aşağıda ki adımları tamamlayarak ulaşabilirsiniz. Cycles, Fortnite Mobile’ı içeren Apple ve Epic Games davalarının kötü olduğunu düşünürse, işler daha da kötüleşecek. Temmuz ayının sonunda Epic Games, Google’a karşı bir antitröst davası açtı.

Video oyunu geliştiricileri artık bu iki teknoloji deviyle kıyasıya mücadele veriyor. Bir kişinin davası bitmiş olsa da kesin bir sonuç yok. Daha da kötüsü, oyuncular artık çoğu Android telefon için varsayılan uygulama mağazası olan popüler Google Play mağazasından Fortnite Mobile’ı indiremezler.


Android için Fortnite Mobile nasıl indirilir
Android için Fortnite Mobile nasıl indirilir

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite Uydu istasyonları


Neyse ki, bu soruna dahiyane bir çözüm var.Yasadışı indirmeler, kötü amaçlı yazılımlar veya tıklama tuzağı içermez. Google Play Store Fortnite Mobile İndirme Bu yöntemi kullanarak, loop yapanlar tekrar Android cihazlarında Fortnite Mobile’ın keyfini çıkarabilecekler.

Android için Fortnite Mobile nasıl indirilir

Google Play Store’u kullanmadan Android için Fortnite Mobile indirme adımları Yukarıda bahsedildiği gibi, bu, Google Play Store’u tamamen atlayarak Epic Games uygulamasını kullanarak Fortnite Mobile’ı indirmenin yasal bir yoludur. Başka bir deyişle, Fortnite Mobile’ı Google Play Store’u kullanmadan herhangi bir Android cihaza indirme adımları.

Android için Fortnite Mobile indirme;

  1. Kullanıcıların başlamak için bu web sitesindeki QR kodunu taramaları veya bir Android cihazında fortnite.com/android adresini ziyaret etmeleri gerekir (oyuncuların QR kodunu çok daha hızlı taramaları önerilir).
  2. Kod tarandıktan sonra, oyunculardan “Epic Games Uygulaması”nı indirmeleri istenecek.
  3. APK dosyalarını indirmek için kullanıcıların Android cihazına manuel olarak izin vermesi gerekebilir.
  4. Dosya indirildikten sonra, oyuncuların Epic Games App APK dosyasını manuel olarak seçmesi ve yüklemesi gerekir.
  5. Tamamlandıktan sonra oyuncular uygulamayı açabilir ve indirmek için Fortnite Mobile’ı seçebilir.
  6. Kullanıcılar indirildikten sonra oyunu oynayabilir ve hatta Epic Games hesaplarına giriş yaptıktan sonra doğrudan uygulamadan V-Bucks satın alabilirler.

Google Play Store kullanmadan Fortnite Mobile İndir

Fortnite’ı oynamanın ve indirmenin ücretsiz olduğunu lütfen unutmayın. Google Play Store kullanmadan Fortnite Mobile İndir işlemlerinin hepsini yukarıda sizlere aktardık. Kullanıcılar Epic Games uygulamasını yalnızca Android cihazlarda oyun almak için kullanmalıdır, çünkü bu en güvenli yöntemdir. Oyuncular, cihazlarına kötü amaçlı yazılım ve casus yazılım bulaşma riski altında olabileceğinden, güvenilmeyen kaynaklardan oyun indirmeye çalışmamalıdır.


Android için Fortnite Mobile nasıl indirilir
Android için Fortnite Mobile nasıl indirilir

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite Recon Scanner


Epic Games’in tüm Apple testi, geçtiğimiz yıl dünyanın en büyük etkinliklerinden biri haline geldi. Tabii ki, çoğu oyun topluluğu Epic Games’in yanında, ancak Apple için de güçlü destek var.

Google Play Store Fortnite Mobile İndirme;

Bu dava geçen yılki kadar çok kişi tarafından tartışılmamış olsa da hala zamanımızın en önemli olaylarından biridir. Elon Musk geçtiğimiz günlerde bu konuda iki kuruş teklif etti ve fiyaskoda Epic Games ile çok dikkat çekti. Geçen yıl Apple’ın ikonik battle royale oyunu Fortnite’ı App Store’dan kaldırmasının ardından Epic Games, Apple’a dava açmıştı.

Bu, esas olarak, Apple’ın App Store satın almalarının %30’unu eve götürmesini önlemek için Epic’in Fortnite’daki yerleşik doğrudan ödeme sistemine bir yanıttır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Android için Fortnite Mobile nasıl indirilir sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Fortnite Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite Prop Gun konumu


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER