Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Anket doldurarak para kazanma yorumları, uygulaması ve siteleri |Google|

Anket doldurarak para kazanma mümkün müdür? Çevrimiçi anket para için tamamlanabilir. Ödemeler sizi bir gecede finansal özgürlüğe zorlamaz, ancak bir para anketini tamamlamak, ihtiyacınız varsa küçük bir miktar finansal destek sağlayabilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: İphone Müzik İndirme Programı


Anket doldurarak para kazanma için tüm liste

Para kazanmak için anketleri doldurmanız için size ödeme yapmanın en iyi seçenekleri burada.

1. Swagbucks

Swagbucks, anketleri tamamlamanız için size ödeme yapan popüler bir anket sitesidir. Anketlere katıldığınızda, nakit veya hediye kartları için kullanılabilecek Swagbuck puanları kazanacaksınız. Oyun oynamak, web’de arama yapmak ve video izlemek gibi etkinlikler için de Swagbucks kazanabilirsiniz. Anket başına yaklaşık 40 ila 200 Swagbucks kazanmayı bekleyebilirsiniz. Bu, anket başına 40 sent ile 2 dolar arasında bir maliyetle sonuçlanır.

Bununla birlikte, anket başına 50 ABD Dolarına kadar kazanmak için bazı nadir fırsatlar vardır.

2. LifePoints

LifePoints, puan karşılığında anketlere katılmanıza izin veren başka bir sitedir. Ankette alacağınız LifePoint’lerin sayısı, aciliyete ve süreye göre değişecektir.

Ancak, LifePoints toplarken bunları hediye kartları, hayırsever bağışlar ve PayPal aracılığıyla nakit olarak kullanabilirsiniz.

3. InboxDollars

InboxDollars, video izlemek, oyun oynamak, e-posta okumak, anketlere katılmak ve belirli mağazalarda alışveriş yapmak için sizi nakit parayla ödüllendirecek. InboxDollars’ı öne çıkaran şey, kafanızda karmaşık bir puan dönüştürme sistemi kurmak zorunda kalmamanız, sadece yaptığınız her anket için para kazanmanızdır.

InboxDollars aracılığıyla sunulan anketlerin çoğu 50 sent ile 5 dolar arasında değişiyor. Ancak bazı anketler 10 ila 20 dolar arasında ödül veriyor. Genel olarak, anketi yürütmek için 2 ila 25 dakika ayırmayı planlayın.

Topun yuvarlanmasını sağlamak için, e-postanızı onayladıktan sonra 5 dolarlık bir bonusun kilidini açabilirsiniz. PayPal, çek veya çeşitli hediye kartları ile para çekebileceksiniz.

4. Survey Junkie

Anket Junkie, anketlere katılarak ve tarama davranışınızı paylaşarak para kazanmanıza olanak tanır. Anketleri cevapladığınız için puan biriktireceksiniz. Kontrol panelinizde, puanlarınızın tam olarak ne kadar değerli olduğunu görebilirsiniz. Puanları PayPal veya hediye kartları aracılığıyla nakit olarak kullanabilirsiniz.

Tek dezavantajı, 5 dolardan para çekmek için 500 puan biriktirene kadar beklemeniz gerektiğidir.

5. Opinion Outpost

Opinion Outpost, puan karşılığında size içgörülerinizi paylaşma fırsatı verir. Puan kazandığınızda, bunları PayPal veya hediye kartları aracılığıyla nakit olarak kullanabilirsiniz. Her puan yaklaşık 10 sent değerindedir. Anket başına 250 puana kadar kazanabilirsiniz.

Diğer seçeneklerde olduğu gibi, çok sayıda nokta oluşturmak biraz zaman alır.

6. i-Say

I-Say, pazar araştırma şirketi Ipsos aracılığıyla kullanıcıları anket fırsatlarına bağlar. Çok fazla anket fırsatınız olmayacak olsa da, her ankete katıldığınızda yeni bir siteye gitmeniz gerekmeyecek. Puan biriktirdikçe, bunları hediye kartları ve nakit olarak kullanabilirsiniz. Can sıkıcı bir şekilde, i-Say puanları için nakit değeri sunmuyor. Bunun yerine, en iyi fiyatı almak için o sırada mevcut olan fırsatları kontrol etmeniz gerekir.

Ödüllerinizi kullanmaya başlamadan önce kayıt olduktan sonra 96 ​​saat beklemeniz gerekecek.

7. Toluna Influencers

Toluna Influencer’lar, oy kullanacağınız konuları seçmenize olanak tanır. Bu, platformu daha ilginç hale getirirken, ödeme fırsatları daha az etkileyici. Anket başına 15 ila 50.000 puan kazanacaksınız. Birkaç gün boyunca hesabınıza aktarılan puanları göremeyebilirsiniz.

Ne yazık ki, puanlarınız hesabınızda 12 ay sonra sona erecek. Bununla, puanlarınızı nispeten hızlı bir şekilde harcamanız önemlidir.

8. MyPoints (Anket doldurarak para kazanma son uygulama)

MyPoints, anketleri yanıtlayarak para kazanma fırsatı sunuyor. Ayrıca şirket, belirli perakendecilerden yapılan alışverişler için bonus puan teklifleri sunuyor. Puan biriktirdikçe, bunları nakit veya hediye kartları için kullanabilirsiniz. MyPoints’te göreceğiniz ilk tekliflerden biri 10$’lık hoşgeldin bonusu.

Ancak, ince baskı riskli olabilir. 10$ hoşgeldin bonusu almak için 30 gün içinde 20$ harcamanız gerekir.

Anket doldurarak para kazanma Siteleri buna değer mi?

Çevrimiçi anketler, birikimlerinizi artırmanın veya küçük bir ücret ödemenin eğlenceli bir yolu olabilir. Ancak, büyük masrafları ödemek için güvenilir bir gelir kaynağı değildir. Gelirinizi artırmak için güvenilir bir kaynak arıyorsanız, yarı zamanlı bir iş düşünün.

Anket doldurarak para kazanma yaparken dikkat edilmesi gerekenler

Para için çevrimiçi anketler dünyasına dalmadan önce, şu bilgelik incilerini aklınızda bulundurun:

  • Çevrimiçi ankete katılmak için asla ödeme yapmayın: Bir anket sitesine katılmak için ödeme yapmanız istenirse, tepelere koşun. Çevrimiçi anket alanında gizlenen birçok dolandırıcılıktan birine rastlamış olabilirsiniz. Bu siteler aracılığıyla meşru satıcılardan satın almak kabul edilebilir, ancak herhangi bir türde üyelik ücreti ödemek kırmızı bayraktır.
  • Düşündüğünüzden daha uzun sürebilir: sadece puan toplamak zaman almaz, ayrıca telafi etmek için ek zaman alabilir. Hak ettiğiniz ödülleri görmek için günler veya haftalar beklemeniz gerekebilir. Ne yazık ki, bu anket sitelerinde yaygın bir tema gibi görünüyor.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Anket doldurarak para kazanma sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Bahçe Düzenleme Fikirleri


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER