Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Apex Legends Karakterleri: (Tüm Karakterlerin Yetenekleri Sızdı)

Tüm Apex Legends Karakterleri Listesini Sizler için derledik. Apex Legends’ın şimdiye kadarki en büyük sızıntısı! Apex Legends hayranları geçtiğimiz günlerde ApexUncovered Reddit grubunda Battle Royale’in geleceğinin potansiyelini ortaya çıkaran büyük bir sızıntı gördü. En son sızıntı, önümüzdeki sezonda Apex Legends’a eklenecek dokuz yeni Efsane, yeni silahlar, haritalar, yadigarı ve daha fazla öğeyi içeriyor. Topluluk uzmanları ve taraftarlar, bunu şimdiye kadarki en büyük Apex Legends sızıntısı olarak nitelendirdi. Sızan videodaki dokuz yeni efsane, şimdiye kadar gördüğümüz hiçbir şeye benzemiyor.

Taktikleri ve nihai becerileri videoda gösteriliyor ve hayranlar arka planlarını öğreniyor. Oyuncular, bu efsaneler yayınlanmadan önce geliştiricinin belirli yetenekleri değiştirmesini bekleyebilir. Elbette oyuncular, Respawn resmi olarak karakterleri açıklayana kadar bu sızıntıları doğrulanmamış olarak ele almalı. Aşağıdaki liste, sızdırılmış destandaki tüm yetenekleri içerir:


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Endeavour Skin


Apex Legends Karakterleri için Sızdırılmış yetenekleri

Caliber

Apex Silah Satıcısı olarak tanımlanan ve Destek Sınıfı olarak sınıflandırılan bu Efsane, envanterinde üçüncü bir silah taşıyabilir. Bastırma Kulesi olarak bilinen taktiği, geçici bir taret oluşturmak için aktif silahlar kullanır. Calibre’nin nihai versiyonuna Otomatik Yükleyici denir ve doğrudan yakındaki oyunculara şarj edilebilen bir cephane kutusu dağıtır.

Catalyst

Catalyst, barış inşasında HP’yi artırmak için pasif yeteneğe sahip, savunma kategorisine ait yaratıcı bir oluşturucu olarak tanımlanır. Taktiğine Ferro Shot denir ve sertleştirilmiş bir Ferrofluid eğimi oluşturur. Yine sonuncusu Demir Kule olarak adlandırılır ve Legend altında bir Ferrofluid sütunu oluşturur.

Conduct

Bu Efsanevi Pasif Hücum Kalkanı, Empatik Kalkan olarak tanımlanır ve Savunmacı olarak sınıflandırılır. Taktik yeteneğine Arc Flash denir ve kendi kalkanınız aracılığıyla takım arkadaşlarının kalkanlarını iyileştirir. İkincisi AC olarak adlandırılır ve düşman kalkanlarına zarar veren ve aynı zamanda iletken kalkanları yeniden oluşturan yay şeklinde bir küme bombası oluşturur.

Jester

Zor yakalayıcı olarak tanımlanan bu efsanevi pasif, Rewire olarak adlandırılır ve herhangi bir el bombasını bir yakınlık madenine çevirebilir. Taktik yeteneğine Spectre Drop denir ve arkada üç hayalet bırakabilir. Ultimate, Cloak Field olarak adlandırılır ve içinde oyuncuları gizleyen kısa bir alan oluşturur. Pelerin, bölgeyi terk ettikten altı saniye sonra kaybolur.

Newcastle

Mobil Muhafız olarak tanımlanır ve Savunma Sınıfı olarak sınıflandırılır ve bir Gizemli Efsanedir. Taktiğine Mobil Kalkan denir ve oyuncuların hareketli enerji kalkanları oluşturan kontrol edilebilir dronları çekmesine olanak tanır. Ultimate, kale duvarı olarak adlandırılır ve tek yönde sağlam bir kalkan oluşturur.

Scryer

Rahatsız edici takipçiler olarak tanımlanır ve keşif olarak sınıflandırılır. Scryer’ın taktik yeteneği Optik-Haun olarak adlandırılır ve hedefin görüşünü ortaya çıkarmak için bir sıkışma tuzağı oluşturur. Aynı şekilde, nihai, rakibin görüşünü engellemek için karanlık bir duvar oluşturabilen Gölge Duvarı olarak adlandırılır.

Phantom

Hayaletler çevik suikastçılar olarak tanımlanır ve destek kategorisine girer. Taktik yeteneği, oyuncuların bir süre duvara asılmasına izin veren Hook Shot olarak adlandırılır. Nihai yeteneği, hedefleri kısa bir süreliğine boşluğa gönderen Void Grenade olarak adlandırılır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Elden Ring FPS Açma


Uydudan kurtulan olarak tanımlandı ve bir savunma sınıfı olarak sınıflandırıldı. Taktik kabiliyetine Shield Satellite denir ve müttefiklerini takip ederek kalkanlarını yenilemek için bir uydu fırlatır ve gerektiğinde canlanır. Ultimate, Ölümsüz İletim İşareti olarak bilinir ve müttefiklerin devrilmesini önlemek için bir uydu işaretçisi yerleştirir.

Vantage

Survivalist Sniper, keskin nişancı olarak tanımlanır ve keşif olarak sınıflandırılır. Vantage’ın taktiğine Echo Launch denir ve düşmanları keşfetmek için insansız hava araçları gönderir. Nihai yeteneği Mark To Kill’dir, düşmanları tarayan ve takım arkadaşlarına verilen hasarı artıran özel bir tüfek salmaktadır. Başarılı vuruşlarda Vantage’ın hasarı ikiye katlanır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Apex Legends Karakterleri sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite Hızlı Koşma tuşu


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER