Perşembe, Haziran 13, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Apex Legends oyuncu sayısı (2022) nedir ve Apex Legends kaç kişi oynuyor?

Apex Legends oyuncu sayısı 2022 nedir? Diğer tüm battle royale oyunları arasında Apex Legends hızla listelerin zirvesine çıkarak tüm zamanların en popüler oyunlarından biri haline geldi. Şimdi üçüncü yılını tamamladığı için birçok hayran, oyunun 2022’de ne kadar popüler olacağını merak ediyor. Oyun, 2019’da piyasaya sürülmesinden bu yana birkaç dönüm noktasına ulaştı. Pazarlama olmamasına rağmen, ilk ayında 50 milyon oyuncuya ulaştı. Tek demo modu, oyunun daha popüler olmasına yardımcı olan Twitch ve YouTube’daki içerik oluşturucular aracılığıyla yapılır.

Apex Legends Yeni Sezonlar ile birlikte neler geldi

Sezon 12, 8 Şubat 2022’de bir meta değişiklik güncellemesi ile oyuna geliyor. Savaşçı ve av tüfeği uzmanı olarak kabul edilen “Mad Maggie” adlı yeni bir efsane kadroya eklendi. Sezon 12’ye Corrosive Nerf, Crypto Buffs, Olymous Rework ve daha fazlası gibi bazı denge değişiklikleri eklendi.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Crosshair Kodları


Apex Legends oyuncu sayısı (2022) nedir

Apex Legends, piyasaya sürülmesinden bu yana birçok yeni oyunu geride bıraktı. Eşsiz aksiyon stili ve hızlı oynanışı nedeniyle hayranlar oyun karşısında şaşkına döndü. Respawn, 14 Nisan 2021’de 100 milyon oyuncuya ulaştıklarını ve o zamandan bu yana sıçramalar ve sınırlarla gelen bir dönüm noktası olduğunu söyledi.

Steamcharts’a göre 9 Şubat 2022 itibariyle 269.069 oyuncu oyunu yalnızca Steam’de oynuyordu.

Kaynak ve sunucu oyuncu sayısını ölçemediğinden, activeplayer.io her platformdaki toplam oyuncu sayısını görüntüler. Siteye göre şu anda 970.444 oyuncu 12. Sezonu oynuyor. Matematiği yaparak, Origin ve konsollara dağılmış yaklaşık 701.200 oyuncu olduğunu söyleyebilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Herkese Yazma


Apex Legends kaç gişi oynuyor

Oyunun Steam ve Nintendo Switch’te piyasaya sürülmesi ve PC ile konsollar arasında çapraz oynama, toplam oyuncu sayısını ve günlük oyuncu sayısını daha da artırmaya yardımcı oldu.

Respawn ayrıca oyuncuları oyuna bağlayan düzenli güncellemeler ve değişiklikler getiriyor. Sezon 12’nin piyasaya sürülmesi, meta değişiklik güncellemesinin oyuncu tabanını daha da artıracak.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Apex Legends oyuncu sayısı 2022 sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant oynanabilecek laptoplar


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER