Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Apex Legends Sıralamalı Mod Kilitli Hatası Nasıl Düzeltilir

Apex Legends Sıralamalı Mod Kilitli Çözümü Nedir?

  • Apex Legends Mobile oyuncuları, oyunun rekabetçi moduna erişmeye çalışırken sık sık “Sıralamalı Mod Kilitli” ekranına giriyor.
  • Dereceli mod şu anda teknik sorunlar nedeniyle bazı bölgelerde kullanılamıyor ve Respawn Entertainment bir düzeltme üzerinde çalışıyor.
  • Apex Legends Mobile hesabınızda 10. seviyeye ulaşmadıysanız hata görünebilir.

Apex Legends Mobile bazı bölgelerde piyasaya sürüldü ve birçok oyuncu oyunun dereceli moduna erişmeye çalışırken sorun yaşıyor. Bu sorun, oyuna erişilemeyen bölgelerden gelen oyuncular için devam ediyor. Ancak resmi bölgelere ait olan bazı oyuncular da bu sorunla karşı karşıya. Apex Legends Mobile’da Dereceli Modun nasıl açılacağını görün.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Trent Valorant Ayarları


Apex Legends Sıralamalı Mod Kilitli Hatası

Dereceli Mod Kullanılamıyor mesajı şu durumlarda oluşur:

Henüz 10. seviyede değilseniz bu hata ile karşılaşmanız çok doğaldır.

Hesabınız 10. seviyeye ulaşana kadar dereceli maçlar için sıraya giremeyeceksiniz. Oyun, dereceli modu oynamak için oyunun temelleri konusunda yeterince rahat olana kadar standart battle royale modunu oynayın. Çünkü herhangi bir dereceli puan olmadan oynamanızı bekler. Hesap seviyenizden emin değilseniz, lobide adınıza tıklayın veya oyunun sonunda mevcut hesap seviyenizi kontrol edin. İlk birkaç seviyeye yalnızca birkaç oyunda ulaşılabileceğinden, 10. seviyeye yükseltme çok uzun sürmemelidir. Arkadaşlarla oynamak ekstra XP sağlar ve daha hızlı sıralama yapabilirsiniz.

Teknik sorunlar

Teknik sorunlar nedeniyle dereceli mod devre dışı bırakıldı. Bazı oyuncular için, sunucu sorunları nedeniyle Dereceli Mod kullanılamıyor. Oyunun resmi olarak erişilebilir olduğu bölgelerden birindeyseniz ve hala Dereceli Mod’a erişiminiz yoksa, bu Respawn ile ilgili bir sorun olabilir. Birçok oyuncu dereceli modun kullanılamadığını bildirdi ve Respawn şu anda bir düzeltme üzerinde çalışıyor. Düzeltme yayınlandıktan sonra, oyuncular dereceli maçlara erişebilmelidir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Hata Kodu -81


Apex Legends Dereceli Mod Kilitli

Destek için EA Help ile iletişime geçin

Dereceli Modu yeniden etkinleştirdikten sonra sorun yaşarsanız, destek için EA Help ile iletişime geçmelisiniz.

  1. EA Help’e gidinresmi sayfa.
  2. Yardıma ihtiyacınız olan oyunu veya ürünü seçin.
  3. Oynadığınız platformu seçin.
  4. Yardıma ihtiyacınız olan konuyu seçin.
  5. Sorununuzu seçin.
  6. Tercih ettiğiniz iletişim seçeneğine tıklayın.

Sunucunun tekrar online olmasını beklerken de iletişime geçebilirsiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Apex Legends Sıralamalı Mod Kilitli sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Elden Ring En İyi Büyü


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER