Apple App Store neden çalışmıyor (iphone)? cevaplandı

App Store Çalışmaması, gibi sorunların Sadece Türkiye için Değil Küresel bir sorun olduğu açıklandı.
Apple App Store neden çalışmıyor
Apple App Store neden çalışmıyor

Apple App Store neden çalışmıyor? Şu anda Apple App Store’a erişiminiz yoksa yalnız değilsiniz. Bu, Apple ile ilgili kullanıcı tarafından düzeltilemeyen bir sorundan kaynaklanmaktadır. Pek çok Apple App Store kullanıcısı, satın alma, indirme veya diğer işlemlerle ilgili olarak uygulamayı kullanmaya çalışırken yaygın sorunlar bildirmiştir.

Bu, kullanıcılar için kesinlikle sinir bozucu olsa da, bu sorun için hızlı bir düzeltme yoktur. Apple’ın diğer platformlarının çoğunu etkileyen kesintiler nedeniyle yalnızca App Store değil, Apple App Store da kapalı. Kullanıcılar, Apple’ın sorunlarını çözmesini beklemek zorunda kalacak.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Apple Müzik Kaynak Kullanılamıyor


Apple App Store neden çalışmıyor? Küresel Bir Kesinti Söz Konusu

Apple, 21 Mart 2022’de büyük bir elektrik kesintisi ile karşı karşıya. Kesinti AppleTV, App Store, iCloud ve daha birçok platformu etkiledi. Dünyanın dört bir yanındaki insanlar çeşitli Apple hizmetlerine erişimi kaybediyor ve Apple, sorunu olabildiğince çabuk çözmek için çalıştıklarını onayladı. Bu gibi durumlarda sadece yapmamız Apple’ın sorunu çözmesini beklemek olacaktır. Yeni gelecek anlık güncellemeler ile sorunların tüm problemleri ortadan kaldıracağı söylenebilir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Apple App Store çalışmaması sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Steam Kullanıcı Adı Değiştirme


Bu içeriğe oy verin!