Apple Müzik SSL Hatası Oluştu (iphone) Ne anlama gelir ve nasıl düzeltilir?

bir ssl hatası oluştuğu için sunucuyla güvenli bağlantı kurulamadı
Apple Müzik SSL Hatası Oluştu
Apple Müzik SSL Hatası Oluştu

Apple Müzik Bir SSL Hatası Oluştu Hatası Nasıl Düzeltilir? Akış, müziği günün herhangi bir saatinde ve günün herhangi bir saatinde erişilebilir kılan harika bir şeydir. Ancak bu, bağlantıya ve internete bağlıdır – ki bu her zaman istediğimiz kadar güvenilir değildir. Apple Music’te SSL hatalarıyla karşılaşıyorsanız yapmanız gerekenler aşağıda açıklanmıştır. Bir SSL hatası aldığınızda, bu temel olarak cihazınızın Apple servislerine bağlanmak ve iletişim kurmakta zorlandığı anlamına gelir. Bunun birkaç nedeni olabilir, ancak çoğu zaman kolayca değiştirilebilen basit bir şeye bağlı olacaktır.

Yapmanız gereken ilk şey, Apple tarafında büyük bir anlaşma olup olmadığını kontrol etmektir. Bölgesel ve uluslararası kesintileri kontrol etmek için Sistem Durumu sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Bir hizmetin yanında kırmızı bir üçgen görüyorsanız, bakım sorunları nedeniyle hizmet dışıdır.

Karşılaşılan hata:

bir ssl hatası oluştuğu için sunucuyla güvenli bağlantı kurulamadı


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Apple App Store neden çalışmıyor


Apple Müzik SSL Hatası Oluştu Hatası çözümleri Nelerdir?

İnternetinizin Bağlı olup olmadığını kontrol edin

Bazen internete bağlı olmaya o kadar alışırız ki kapandığını fark etmeyiz. Özellikle çevrimdışı bir oyundaysanız, tamamen çevrimdışı olup olmadığınızı bilemeyebilirsiniz. Tarayıcınızı kontrol edin, hiçbir şey olmazsa, büyük olasılıkla yönlendiriciniz sizi hızlı çekmeye karar verdi demektir. İnternetinizi sıfırlayın ve bağlantının tekrar çevrimiçi olmasını bekleyin. Birkaç denemeden sonra bunu başaramadıysanız, internet sağlayıcınız bir kesinti yaşamış olabilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Apple Müzik Kaynak Kullanılamıyor


Apple Yazılımınızı güncelleyin – Saati ve Tarihi Kontrol Edin

Bir Apple ürünü kullanıyorsanız, gerekli güncellemeler nedeniyle uygulamaları bazen çalışmayabilir. Güncelleme ayarlarınıza gidin ve bilgisayar veya telefon kullanmanıza bağlı olarak en son iOS veya macOS sürümünü kullandığınızdan emin olun.

Bu daha garip görünebilir, ancak uygulamalar saatinizi ve tarihinizi okuyamazsa arıza yapmaya başlayabilir. Apple Music uygulaması hala SSL hataları veriyorsa, bunun nedeni büyük olasılıkla Apple hizmetine size hangi saat dilimini atayacağını söylemek istemesidir.

Ayarlarınıza gidin, genele gidin (iOS kullanıyorsanız), ardından saat ve tarihe gidin ve saat diliminize göre doğru ayarlandığından emin olun. Bununla başa çıkmanın en iyi yolu, gerektiğinde değişiklik yapmak için otomatik algılamaya ayarlamaktır, örneğin: yaz saati etkinken. Aynı şey bilgisayarınız için de geçerlidir, zaman ve tarihin rastgele değişmediğinden emin olun, bu bazen çeşitli nedenlerle olabilir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Apple Müzik Bir SSL Hatası Oluştu sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Steam Kullanıcı Adı Değiştirme


Bu içeriğe oy verin!