Salı, Temmuz 23, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Apple Vision Pro Ön Siparişe Açıldı

Apple‘ın merakla beklenen uzaysal bilgisayarı Apple Vision Pro, CES 2024’ten hemen önce beklenenden erken bir şekilde ön siparişe açıldı. İlk etapta sadece ABD pazarına sınırlı olacak şekilde 2 Şubat’ta piyasaya sürülmesi planlanıyor. Gözlemciler, cihazın piyasaya sürüldüğünde yüksek talep nedeniyle hızla tükeneceğini öngörüyorlar.

Ürünün duyurusundan bu yana, ABD dışındaki potansiyel alıcılar ürünün diğer bölgelerde ne zaman satışa sunulacağını merak ediyorlar. Yayılan heyecanla birlikte, Apple hayran kitlesinin Vision Pro’yu deneyimlemek için sabırsızlandığı açıkça görülüyor ve ilk stokların hızla tükeneceği bekleniyor.

Ünlü analist Ming-Chi Kuo da Vision Pro’nun ilk partisinin hızla satılacağı görüşünü paylaşıyor. Kuo’nun araştırmaları, tüketiciler arasında cihaza olan geniş çaplı beklentiyi vurguluyor.

Heyecanı artırmak için Apple, Vision Pro için bir pazarlama kampanyası başlattı. Bu kampanya, şirketin ilk iPhone için yaptığı orijinal kampanyayı anımsatan bir tanıtım reklamı içeriyor. Bu stratejik hamle, Apple’ın Vision Pro’nun iPhone kadar devrim yaratacağına olan güvenini işaret ediyor.

Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Bilgesu Erdem
Bilgesu Erdem
tech and internet savvy, cat lover.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER