Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Arcane 2. Sezon Ne Zaman Gelecek: çıkış tarihi, konusu, Karakterler

Arcane 2 Sezon Ne Zaman Gelecek? Arcane hayranları, dizinin ikinci sezonunun yapım aşamasına girdiğini doğrulayan resmi duyurudan dolayı oldukça heyecanlılar. Arka planda League of Legends dünyası olan Riot Games serisi, ilk sezonun yayınlanmasının ardından ezici bir tepki aldı.

Hayranlar, Arcane’nin gelecek sezonunun çıkış tarihi bilmek istedikleri için tedirgin olmaya devam ediyor. Çıkış tarihini doğrulayan resmi bir açıklama olmasa da Arcane 2. Sezon Ekim 2022’de yayınlanabileceğine dair söylentiler var.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Arcane kaç bölüm


Arcane 2 Sezon Ne Zaman Gelecek

Arcane 2. Sezon çıkış tarihi söylentileri

Şu an itibariyle, önümüzdeki sezonun yayın tarihini doğrulayan resmi bir açıklama yok. Ancak güvenilir kaynaklar, Arcane’nin ikinci sezonunun yapım aşamasına girdiğini doğruluyor.

https://twitter.com/NetflixGeeked/status/1462218816864329739

Spekülasyonlar, üretimin pandemiden etkilenmediğini varsayarsak, gelecek sezonun Ekim 2022’de yayınlanabileceğini gösteriyor. Salgın nedeniyle Arcane’nin ilk sezonu yaklaşık bir yıl ertelendi. Riot Games’in yaratıcı geliştirme yönetmeni, pandeminin üretimi nasıl etkilediğini açıkladı.

“Özellikle iş arkadaşlarınızın IRL’sini göremediğiniz bir dünyada yaratıcı geliştirme ve üretim zordur. Şimdi video konferansımız var, bu çok yardımcı oluyor, ancak bunlar gerçekten sohbet edebileceğimiz bir odada olmanın yerini tutmuyor. Will Bu sorunları uluslararası ölçekte üretimin teknik zorluklarıyla birleştirirsek, sorunlar daha da büyüyecektir.”

Riot Games’in yaratıcı geliştirme yönetmeni

Arcane 2. Sezon: Oyuncular ve Karakterler

Arcane 2 Sezon Ne Zaman Gelecek
Arcane 2 Sezon Ne Zaman Gelecek

Arcane’nin ilk sezonundaki çok sayıda olumlu eleştiriden dolayı, gelecek sezon için oyuncu kadrosunun farklı olması pek olası değil. Bu varsayıma dayanarak, aşağıdaki liste gelecek sezon için oyuncu kadrosunu içerecektir. Arcane 2. Sezon Karakterleri Aşağıda ki gibi olacaktır;

 • Vi – Hailee Steinfeld
 • Powder/Jinx – Ella Purnell
 • Young Powder – Mia Sinclair Jenness
 • Jayce Talis – Kevin Alejandro
 • Caitlyn Kiramann – Katie Leung
 • Young Caitlyn – Molly Harris
 • Viktor – Harry Lloyd
 • Mel Medarda – Toks Olagundoye
 • Valder and Bonbok – JB Blanc
 • Ekko – Reed Shannon
 • Young Ekko – Miles Brown

Beklenen Diğer durumlar

Resmi özet şu anda yayınlanmadı, ancak Arcane Sezon 2’nin ilk birkaç bölümünün neler içerebileceğine dayanarak eğitimli bir tahmin yapılabilir. Hayranlar, Jace’in Zuan’ın bağımsızlığı için yaptığı parlamento oylamasına tanık oldu. Oylama geçer geçmez Jinx bir roket fırlattı ve Silco’yu öldürdü. Çatışma katlanarak tırmanıyor gibi görünüyor ve Zuan’ın bağımsızlığı oyunda şu anda sorgulanıyor.

Düşman haline gelen arkadaşlar, Jace ve Victor da kan davasına devam edecek. Dizinin ikinci sezonu, Ekko ve Heimerdinger arasındaki ilişki hakkında daha fazla bilgi verecek. Bu nedenle Arcane’nin ikinci sezonu hayranlar tarafından merakla bekleniyordu. Yeni Yılda daha fazla bilgi açıklanacak, hayranlar daha fazla bilgi için bu alanı kontrol edebilir. (Siteyi Yer ilimlerine kayıt edin ki güncellemelerden ilk sizler yararlanın.)

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Arcane 2 Sezon Ne Zaman sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LOL Arcane 1. Bölüm Çıkış Tarihi


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER