Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Arcane 2. Sezonu Onaylandı: Beklediğimden Daha romantizm

Arcane 2 Sezonu Onaylandı. Kabul edelim, kimse Netflix’in Arcane’sinin bu kadar iyi olmasını beklemiyordu. Gösteride harika sanat eserleri, sevimli karakterler, büyüleyici hikayeler ve muhteşem dövüş sahneleri gibi istediğiniz her şey var.

https://twitter.com/arcaneshow/status/1462214285300432897

Daha da önemlisi, League of Legends bilen kişilerle sınırlı değil, aslında oyun hakkında herhangi bir bilgi sahibi olmanıza da gerek yok. Netflix ve Riot Games’in “Arcane”in 2. sezonunun ne zaman olacağı konuşuluyor. Geliştiricilerin 2. Sezonun Şimdiden yapım aşamasında olduğunu duyurması sürpriz değil.

Seri, Piltover ile Zaun’un yeraltı şehri arasındaki artan gerilim, Jinx, Vi, Caitlyn, Jayce ve Ekko gibi ikonik karakterlerin başlangıç ​​hikayeleri ve Kişilerarası ilişkileri gibi bir dizi olay örgüsüne odaklanıyor.

Bu Dizi Stratejisi:

  • mükemmel animasyon görüntüleme sistemi ile için tasarlanmış,
  • benzersiz, üç kısımdan oluşan haftalık bir 1 kısım stratejisini uygulayan bir animasyon dizidir.
  • her hafta 1 kısımda toplam 3 bölüm bulundurmaktadır.

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Arcane 2. Sezon Ne Zaman


Arcane 2 Sezonu

Arcane 2 Sezonu
Arcane 2 Sezonu

Riot ayrıca yol boyunca gösteriyi tanıtıyor ve video oyun endüstrisinin içindeki ve dışındaki birçok kuruluşla işbirliğini sağlıyor. PUBG, Fortnite ve Between Us gibi oyunlarda sektörler arası işbirlikleri görüldü ve canlı yorum etkinlikleri yürütmek için Rihanna’nın güzellik markaları Fenty ve Secret Cinema ile sektörler arası ortaklıklar kuruldu.

Riot Games, gösterinin League of Legends ve diğer oyunlarının lansmanını kutlamak için bir ay süren RiotX Arcane etkinliği düzenledi. ARcane Temalı görünümler ve etkinlikler yalnızca League of Legends’ta değil, Teamfight Tactics ve Valorant’ta da tanıtılıyor.

İlk sezonun üçüncü perdesi dün yayınlandı. Şimdiden daha fazlasını isteyen hayranlar var. İkinci sezon çıkış tarihi henüz açıklanmadı ama umarım çok fazla beklemek zorunda kalmayız.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Arcane kaç bölüm


Yorumlarımızda Arcane 1. sezon son kısım hakkında düşündüklerimiz şöyle:

“Bu, travma, büyülü ve kaotik dünyaya dair bir hikaye. Hikaye anlatma yöntemi genellikle nefes almak için daha fazla zaman vermese de. Netflix ve Riot Oyunlar “League of Legends” dünyasına ilk kez ayak bastı. Animasyon bağlamında, bu sadece birçok eksikliği olan animasyon sektörünün ilki. Ama yine de mükemmel bir kitleye sahip oldu.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Arcane 2 Sezonu sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LOL Arcane 1. Bölüm Çıkış Tarihi


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER