Perşembe, Mayıs 30, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Arcane kaç bölüm olacak? Netflix’in LoL animasyonlu şovu kaç sezondur?

Arcane kaç bölüm olacak? Arcane, Riot Games’in League of Legends evreninin arka planında yer aldığı ilk animasyon dizisidir ve Netflix’te yayınlanmaktadır. Arcane hayranları da yayınlanan bölüm sayısı ve çıkış tarihi konusunda biraz kafa karıştırıyor. Toplamda dokuz bölüm var ve altı bölüm yayınlandı. Program üç bölüme ayrılmıştır, her bölüm üç bölümden oluşmaktadır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Netlix Games Ne Zaman Gelecek


Arcane kaç bölüm ve sezon olacak

Arcane, League of Legends evrenindeki karakterlerin etrafında dönen bir Riot Games animasyon dizisidir. Merakla beklenen Netflix özel şovu, League of Legends hayran kitlesi tarafından derinden seviliyor. Gizli hayran kitlesi, bölümün uzunluğu ve yayın tarihi konusunda biraz kafa karıştırdı.

Arcane kaç sezon olacak? Arcane, dizinin toplam dokuz bölümden oluşacağını ve birinci perde, ikinci perde ve üçüncü perde olmak üzere üç bölüme ayrılacağını onayladı. Şu an itibariyle, Arcane ilk altı bölümü yayınladı. Kalan bölümler 20 Kasım 2021’de aynı anda yayınlanacak. Arcane’deki her bölümün uzunluğu birkaç dakika değişir. Bir bölümün ortalama uzunluğu 42 dakikadır. Bu nedenle, Arcane’nin toplam dizi süresi yaklaşık 380 dakika veya 6 saat 20 dakikadır. Şu an itibariyle Riot Games, gelecek sezonla ilgili herhangi bir haber açıklamadı.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Squid Game Ne zaman Çekildi


Arcane Nerede izlenir

Gösteri Riot Games ve Fransız animasyon stüdyosu Fortiche tarafından üretildi. Gösteri Netflix’e özgüdür ve hayranlar Arcane’i yukarıda belirtilen akış platformlarında izleyebilir. Arcane Nerede izlenir sorunuza da böylelikle yanıt getirmiş olduk.

Arcane, ütopik şehir Piltwolf ile Zuan’ın baskı altındaki distopik arazisi arasındaki dengeyi anlatan League of Legends dünyasında geçen bir gösteridir. Piltwolf, Runeterra’da “İlerleme Şehri” olarak bilinir. Bu denge, insanların büyülü enerjiyi kullanmasına ve kontrol etmesine izin veren Hex Teknolojisi tarafından tehdit edilmektedir. Bu hikaye iki lig şampiyonu ve onları ayıran güç hakkında bilgi verecektir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Arcane kaç bölüm sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Squid Game Kadrosu


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER