Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Assassin Creed Valhalla Alacakaranlık paketi nasıl alınır?

Assassin Creed Valhalla Alacakaranlık paketi nasıl alınır? Dawn of the Ragnarok genişleme paketi AC Valhalla’da geçiyor ve yeni eşyalar ve kozmetikler getiriyor. İşte yeni Twighlight paketini almanıza yardımcı olacak bir kılavuz. Şimdi Assassin’s Creed: Valhalla’nın üçüncü genişleme paketinde, ayrılan oyuncular yeni içeriğin keyfini çıkarmak için RPG’ye geri dönüyor. Ubisoft, piyasaya sürüldükten bir yıl sonra oyunu sürekli güncellemeler ve yamalar ile taze ve heyecanlı tutmaya devam ediyor.

En son genişleme paketi Ragnarok Dawn, oyuncuları Odin’in insandan tanrıya olan yolculuğunda benzeri görülmemiş bir maceraya götürecek. Norse God of War, düşmanları yok etmek için gizlilik ve güç dahil olmak üzere yeni yetenekler ve beceriler getiriyor. Ubisoft’un genişleme paketini satın almakta tereddüt eden oyuncular için daha da fazla ödülü var. Bu, şu anda açılabilen yeni bir kozmetik pakettir, işte yeni Alacakaranlık paketini nasıl alacağınız.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Apex Legends Karakterleri


Assassin Creed Valhalla Alacakaranlık paketi nasıl alınır?

Assassin Creed Valhalla Alacakaranlık paketi
Assassin Creed Valhalla Alacakaranlık paketi

AC Valhalla’da Alacakaranlık Paketinin kilidini açmak, ek ödüller şeklinde geldiği için çok basit bir işlemdir. Yeni Assassin’s Creed Valhalla genişleme paketi Ragnarok Dawn’ı satın alan her oyuncu, oyunda kullanmak üzere Twighlight paketinin kilidini açacak. Uzantının farklı sürümlerinin bazı ek özellikleri vardır, bu nedenle bu ayrıntıları izleyin. Dijital genişleme paketini satın alan oyuncular, satın aldıklarında oyun içi Alacakaranlık Paketini otomatik olarak alacakları için. Başka bir işlem yapmalarına gerek yoktur. Ragnarok’un fiziksel bir kopyasını satın alanlar için süreç biraz farklıdır ve bu oyuncular bir kullanım kodu alacaktır. Fiziksel kopya sahibi tarafından gereken adımlar şunlardır:


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Endeavour Skin


Alacakaranlık Serisi

  • Kurtarma web sitesini ziyaret edin .
  • Kodunuzu tam olarak gösterildiği gibi girin ve Kodumu gönder’i seçin .
  • Ubisoft hesabınıza giriş yapın .
  • Oyunun sahibi olduğunuz platformu seçin.
  • Bitirmek için Kodumu gönder’i seçin .

Ardından, seçtiğiniz platformda anahtarın etkinleştirildiği bir e-posta alacaksınız. İşte Alacakaranlık Paketi öğelerine ve oyun içinde nasıl göründüklerine ayrıntılı bir bakış. Daha fazla Assassin’s Creed Valhalla kapsamı için, özel sayfamıza göz atmayı unutmayın. En son oyun kılavuzları, haberler, oyun güncellemeleri ve daha fazlasıyla sizi güncel tutacağız.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Assassin Creed Valhalla Alacakaranlık paketi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Elden Ring FPS Açma


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER