Oyun

Assassins Creed Mirage: Çıkış Tarihi ve Tanıtım Videosu

Assassin’s Creed Mirage çıkış tarihli oynanış videosu çıktı! Dünyanın en popüler aksiyon rol yapma oyunu Assassin’s Creed Mirage oyunun çıkış tarihi merakla beklenen bir konuydu. Bununla beraber çıkış tarihiyle ilgili 2023 yılında çıkacağı biliniyordu. Dün itibariyle bu konuya çıkış tarihinin de belirlendiği bir oynanış videosu yayınlandı. Gelin birlikte inceleyelim.

Assassins Creed Mirage: Çıkış Tarihi ve Tanıtım Videosu

Assassin’s Creed Mirage Çıkış Tarihi

Assassin’s Creed Mirage, Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen oyunun çıkış tarihi Assassin’s Creed hayranlarının merakla beklediği konuydu. Bu konuyla ilgili bugün itibari ile oyunun ilgi çekici hiyakesini sergileyen bir oynanış videosu yayınlandı. Ayrıca yayınlanan oynanış videosunda oyunun resmi çıkış tarihi de belirtildi.

Assassins Creed Mirage: Çıkış Tarihi ve Tanıtım Videosu

Assassin’s Creed Mirage 12 Ekim tarihinde piyasaya sürüleceği resmi olarak duyuruldu. Serinin yeni oyunu Assassin’s Creed Valhalla’nın ana karakteri Basim Ibn Ishaq’ın hikayesini konu alıyor. Oyunun baş karakteri el yapımı baharat bombaları ve gizli süikast bıçaklarıyla bir sokak hırsızı rolünü üstleniyor.

Assassins Creed Mirage: Çıkış Tarihi ve Tanıtım Videosu

Oyun bir çok platformda oynanabiliyor. Oyunu 59.99 dolara ön siparişlerden satın alabilirsiniz. Oyunu Xbox Series X/S, Ubisoft StoreEpic Games, PlayStation 4-5 platformlarında oynayabilirsiniz


Şu içeriğimize de göz atın; Assassin’s Creed Mirage’in Çıkış Tarihi Sızdırıldı! [2023]


Assassin’s Creed Mirage Oynanış Videosu

Assassin’s Creed Mirage oynanış videosu Gamerspray tarafından bugün itibariyle oyunseverlere sunuldu.

Gelişmeleri yakından takip edip sizleri bilgilendireceğiz. Oyun hakkındaki görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu