Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Assassin’s Creed Mirage’in Çıkış Tarihi Sızdırıldı! [2023]

Assassin’s Creed Mirage çıkış tarihi sızdırıldı. Ne zaman? Assassin’s Creed’in yeni oyununun çıkış tarihi merakla beklenen bir konuydu. Bu çıkış tarihiyle ilgili 2022 yılında oyun yayıncısı Ubisoft tarafından yayınlanan trailer videosunda 2023 yılında geleceği belirtilmişti. Dün itibariyle oyunun çıkış tarihi hakkında ipuçları verilmiş durumda. Peki ne zaman? Gelin birlikte inceleyelim.

assassins creed miragein cikis tarihi sizdirildi 2023 3

Assassin’s Creed Mirage

Assassin’s Creed Mirage, Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanacak olan aksiyon video oyunudur. Oyun 2022 yılında Ubisoft Forward etkinliğinde duyurulmuştu.

Oyun, Ortaçağ’ın zirve döneminde geçiyor. Bağdat’ta Basim İbn İshak adında bir yankesicinin Gizli Olanlar adındaki gizemli bir örgütte usta bir suikastçi olup adalet arayışına atıldığını konu alıyor.

assassins creed miragein cikis tarihi sizdirildi 2023 2

Assassin’s Creed serisinin 13. oyunu olan Assassin’s Creed Mirage’i  PC, PS4, PS5, Xbox One, Series X/S platformlarından oynayabilirsiniz


Şu içeriğimize de göz atın; Assassin’s Creed Valhalla Oyununun Satış Tarihi Belli Oldu


Assassin’s Creed Mirage’in Çıkış Tarihi

Assassin’s Creed’in merkala beklenen oyunu Assassin’s Creed Mirage’in çıkış tarihi 2022 yılından beri merak konusu olmuş durumda. Dün itibariyle de GameStop çalışanı olduğu tahmin edilen Reddit kullanıcısının paylaştığı görüntüde oyunun çıkış tarihiyle ilgili ipuçları verdi.

assassins creed miragein cikis tarihi sizdirildi 2023

Paylaşılan görselde Street Fighter 6, Diablo IV, Final Fantasy XVI, Pikmin 4, Hogwarts Legacy oyunlarını ve hemen altında ise çıkış tarihlerini görüyoruz. Fotoğrafta çıkış tarihi resmi olarak duyurulmayan tek oyun ise sadece Assassin’s Creed Mirage’tir. Halka içine aldığımız yerde ise Ağustos ayında çıkış yapacağı belirtilmiş durumda. Bununla beraber Aralık 2022’de güvenilir sızıntıları ile tanıdığımız gazeteci Tom Henderson, oyunun çıkış tarihiyle ilgili Ağustos ayını işaret etmişti.

Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER