Pazartesi, Şubat 26, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Assassin’s Creed Syndicate, Ubisoft Tarafından Kısa Süreliğine Ücretsiz

Ubisoft, PC oyuncuları için “Assassin’s Creed Syndicate” oyununun sınırlı bir süre için ücretsiz olacağını duyurarak heyecan yarattı. Bu teklif, 6 Aralık’a kadar sürecek ve Ubisoft’un Siber Pazartesi promosyonlarının bir parçası olarak sunuluyor. Oyunculara, Sanayi Devrimi sırasında Londra’nın kalbine dalma fırsatı veriliyor.

2015 Kasım’ında piyasaya sürülen “Assassin’s Creed Syndicate”, oyuncuları tarihsel açıdan zengin bir şekilde yeniden yaratılmış Londra’ya götürüyor. Oyunun hikayesi, baskıcı Tapınakçılar’a karşı mücadele eden ikizler Jacob ve Evie Frye etrafında dönüyor. Oyuncular, Charles Darwin ve Alexander Graham Bell gibi tarihi şahsiyetlerle karşılaşıyor ve tarihsel doğruluk ile kurgunun harmanlandığı zengin bir hikayeye dahil oluyorlar.

Oyunun oynanışı, Londra’nın otantik tasviri ve sürükleyici hikayesi için eleştirmenlerden övgü aldı. Oyuncular, şehrin çatıları ve sisli sokakları üzerinde dolaşarak, pirinç yumruklar ve kompakt revolverler gibi döneme özgü silahlar kullanabiliyorlar. Metacritic’te 74 Metaskor alan oyun, Sanayi Devrimi’nin hem çekiciliğini hem de zorluklarını kapsıyor.

Ubisoft ayrıca, hayranlara oyunun sanatsal sürecine dair bir bakış açısı sunuyor ve konsept sanat galerisi sunarak, oyunun görsel ve tematik ilhamlarını daha derinlemesine anlamalarını sağlıyor. Tam sanat kitabı bir ücret karşılığında sunulsa da, bu önizleme oyunculara oyun hakkında daha fazla bilgi veriyor. Ubisoft’un bu oyunu ücretsiz sunması, yeni oyuncuları “Assassin’s Creed” serisiyle tanıştırmanın yanı sıra en son oyun “Assassin’s Creed Mirage” için de ilgiyi yeniden canlandırıyor.

Ubisoft, oyun endüstrisinin sürekli değişen doğasını vurgulayarak, “Assassin’s Creed” serisinden dört oyun da dahil olmak üzere on eski oyunun çevrimiçi hizmetlerinin 2024 Ocak’ta sonlandırılacağını duyurdu. Yeni başlıkların ortaya çıkmasıyla eski oyunlar sahneden zarif bir çıkış yapıyor.

Ubisoft’un “Assassin’s Creed Syndicate” teklifi, serinin mirasını kutlarken aynı zamanda gelecekteki yayınlar için de yolu açıyor. Bu teklif mevcut hayranları sevindirirken yeni oyunculara da bir davetiye sunarak, “Assassin’s Creed” evreninin kalıcı çekiciliğini sergiliyor.

Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Bilgesu Erdem
Bilgesu Erdem
tech and internet savvy, cat lover.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER