Avatar 2 Ne Zaman Çıkacak (Yayımlanacak) Çıkış Tarihi ve Söylentiler

Avatar 2 çıkış tarihi, oyuncu kadrosu, fragman ve The Way of Water hakkında bilmeniz gereken her şey.

Avatar 2 Ne Zaman Çıkacak? James Cameron’ın rekorlar kıran Avatar’ının uzun zamandır beklenen devam filmi “Avatar: The Way of Water” sonunda ilk filmini çekiyor. Bu inanılmaz gibi görünse de asıl çıkış tarihi belirlendi ve açıklandı. Avatar 2 Ne Zaman, Mayıs ayında çevrimiçi olarak yayınlanan ilk fragmanla birlikte ortaya çıktı. Daha çok görsel ve bölümlü bir fragman olmasına rağmen, fragman ilk 24 saatinde yaklaşık 150 milyon kez izlendi. Cameron, EW’ye bir devam filmi için planlarını “Süreç biraz çılgınca geliyor” dedi. “Demek istediğim, Avatar o kadar çok para kazanmamış olsaydı, asla kazanamazdık. Çünkü bu biraz çılgınca.” Devam filmleri bu yıl geldikten sonra. Aralık 2028’deki “Avatar 5” e kadar iki yılda bir art arda devam filmleri olacak diye konuşuldu. Ama şimdilik fazla kafaya takmayalım ve Avatar 2’ye odaklanalım. Avatar: The Way of Water Ne Zaman hakkında bilmeniz gereken her şey burada.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Fifa Mobile 23 Ne Zaman


Avatar 2 Ne Zaman Çıkacak

Uzun lafın kısası, devam eden küresel sağlık krizi nedeniyle Avatar 2, Aralık 2021’den ertelendi. Sonunda 16 Aralık 2022‘de piyasaya sürülecek. Devam filminin çekimleri 2017’de başladı, ancak filmin canlı aksiyon ve hareket yakalama öğelerinin karışımını düşünürsek, biraz zaman alması şaşırtıcı değil. Eylül 2020’de Cameron, “Avatar 2″nin “%100 tamamlandı” ve “Avatar 3″ün yaklaşık %95’inin tamamlandığını duyurdu.

Avatar 2 Ne Zaman Çıkacak
Avatar 2 Ne Zaman Çıkacak

Avatar 2 konusu: Avatar The Way of Water ne hakkında olacak?

Avatar 2 konusu duyurusu ile birlikte, zaten şüphelendiğimiz şeylerin çoğunu doğrulayan ilk resmi özetimizi aldık.

Avatar 2 Konusu
Avatar 2 Konusu

Avatar The Way of Water Konusu aslında The Way of Water kapsayacak. Halk dilinde ise Avatar 2 Olarak geçecek.

Şunları yazdı: “Jack Sully, yeni kurulan ailesiyle birlikte Pandora gezegeninde yaşıyor. Başlamış olanı tamamlamak için tanıdık bir tehdit geri döndüğünde, Jack gezegenlerini korumak için. Neytiri ve Na’vi ordularıyla bir araya gelmelidir. Bundan sonra üç devam filmi çekilecek olsa da her filmin ayrı bir hikaye olacağını. Landau’nun dediğine göre “dört film, birbirine bağlı bir destan arasında bir yolculuk yaratacak.”

Avatar 2 Kadrosu: Avatar The Way of Water’a kimler geri döndü?

Orijinal Avatar’ın çekirdek kadrosunun tamamı imzalandı, bu nedenle Cameron’ın yıldızları nihayet sinemalarda gösterime girdiğinde geri dönecek. Zoe Saldaña, Na’vi prensesi Neytiri rolünü yeniden canlandıracak, Sam Worthington ise insana dönüşen Na’vi Jake Sully olarak geri dönecek. İşte Yeni Avatar 2 Kadrosu Bilgileri;

  • Hızlı ve Öfkeli yıldızı Vin Diesel
  • Harry Potter’ın David Thewlis
  • Game of Thrones’dan Oona Chaplin
  • Marvel’dan Michelle Yeoh da kadroya bilim adamı Dr Karina Mogue olarak katıldı
  • Jake ve Neytiri’nin, Jamie Flatters’ın Neteyam’ı, Britanya Dalton’un Lo’ak’ı ve Trinity Bliss’in Tuktirey’i
  • The Walking Dead’den Cliff Curtis
  • Kate Winslet , Avatar’ın tüm devam filmlerinde Ronal rolünü oynuyor
  • Stephen Lang ölü Albay Miles Quaritch olarak geri döndü

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Avatar 2 Ne Zaman Çıkacak sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Ne Zaman Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Tozkoparan iskender 3. sezon Ne Zaman


Bu içeriğe oy verin!