Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Axie Infinity APK Download Origin Yeni Güncelleme İndir

Axie Infinity APK Download Nasıl indirilir? Axie Infinity: Origin artık iOS oyuncuları için mevcut. Şu anda, iOS cihazlarda Origin güncellemelerine yalnızca bir avuç oyuncu erişebiliyor. Origin güncellemeleri artık android ve iOS cihazlar için mevcut. Axie Infinity: Origin güncellemesi artık iOS oyuncuları için kapıları açıyor. Ancak, slotlar sınırlıdır ve beta aşamasına yalnızca birkaç oyuncu katılabilir.

Origin güncellemesini oynayan veya kendi Mystic Axies’lerine sahip olan oyuncular, iOS cihazları için Origin testine de erişebilir. Oyuna TestFlight uygulaması üzerinden erişilebilir. Bu, Sky Mavis’in yeni güncellemeyi mümkün olduğu kadar çok oyuncu için erişilebilir hale getirme hedefi doğrultusundaki önemli gelişmelerden sadece biri. Axie Origin güncellemesi artık Android ve iOS cihazlar için mevcut.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Mobile APK Download


Axie Infinity APK Download Artık İos Cihazlarında da Mevcut Oldu

Popüler NFT oyunu için bir sonraki büyük güncelleme artık iOS telefonlar için mevcut. Ancak, şu anda yalnızca sınırlı sayıda oyuncu erişim elde edebiliyor. Beta aşaması devam ederken Sky Mavis, oyuna daha fazla özellik eklemeyi tercih etti. Gelecekte daha fazla cihaz ve oyuncu için kullanımı kolaylaştırmayı planlıyor. Axie Infinity’nin geliştiricisi Sky Mavis’e göre, oyunun klasik versiyonunda Origin hesabı veya Mystic Axie olan oyuncular iOS portuna erişebilecekler.

Axie Infinity Classic’e benzer şekilde, testçilerin TestFlight uygulamasını indirmesi ve resmi Discord kanalı üzerinden özel erişim talep etmesi gerekir. Axie Origin’in güncellenmiş mobil erişim noktasının çıkışını kutlamak için Sky Mavis, kapsamlı bir başlangıç ​​kılavuzu paylaştı. Bu kılavuz, yeni oyuncuların oyuna başlamasına ve oyundaki çeşitli mekaniği anlamalarına yardımcı olmalıdır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Subway surfers apk dinheiro infinito 2.34 0


Axie Infinity NFT Oyunu İndir

Nft Oyununu indirmek istiyorsanız lütfen aşağıda ki butona tıklayınız.

Axie Origin iOS beta test kullanıcıları olmaya uygun olmayan iOS oyuncuları, Sky Mavis’ten gelecek güncellemeleri beklemek zorunda kalacak. Testler devam ederken, geliştiriciler yakın gelecekte bir Origin güncellemesinde SLP ödüllerini, NFT Rünlerini/Tılsımları ve Resmi Rekabetçi Dereceli Sezonları birleştirmeyi düşünüyor.

Axie Infinity Fragman

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Axie Infinity APK Download Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Apk İndir Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Apex Legends Mobil APK


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER