Bannerlord En İyi Lordlar Hangileridir?

Bannerlord En İyi Lordlar Hangileridir?
Bannerlord En İyi Lordlar Hangileridir?

Bannerlord En İyi Lordlar Hangileridir? Bannerlord’un en iyi arkadaşı, işinizin oyunda kolayca tamamlanmasını sağlayan motivasyondur. Bu serimizde Bannerlord Lordlar Hangileridir? hepsini teker teker açıklayacağız.

Bannerlord En İyi Lordlar Hangileridir?
Bannerlord En İyi Lordlar Hangileridir?

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: En iyi PC yarış oyunları


Savaşa gittiğinizde, yoldaşlarınızı getirebilir ve ordunuzun belirli bir bölümünü komuta etmelerine izin verebilirsiniz. çeşitli etkinliklere katılabilirsiniz. Her yoldaşın farklı özellikleri vardır. Belli bir ücret ödeyerek ve özelliklerini en çok beğenerek oyuna yoldaşlar ekleyebilirsiniz. Peki, hangi yoldaşları getirmem gerektiğini söylerseniz, bu yazıda hangilerinin bannerlord’daki en iyi yoldaşlar olduğunu açıklayacağız.

Bannerlord En İyi Lord

Oyunda yoldaşlara çeşitli görevler verilebilir. Bir yoldaşı cerrah olarak belirleyerek, savaşta askerleri iyileştirmesini sağlayabilirsiniz. Belirli bir yeri çevrelediğinizde, yoldaşlarınız binanın yapımında mühendis rolünü üstlenecekler.

Malzeme sorumlusu olduğunuzda, yönetime katkıda bulunabilir ve ordunun yeteneklerini artırabilirsiniz. Keşif görevlerinde harita vizyonu ve hızı artırabilir. Tabii ki, bu görevleri en iyi arkadaşlara atamanız gerekecek. Bannerlord En İyi Lord keşfedelim.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Tropico 6 Türkçe Yama İndir


Bannerlord En İyi Lordlar

  • Lucky Neve: Atletizm, ata binme, taktik ve çeşitli silahlarda yetenekleri var.
  • Tatik Frostbeard (Tatik Frostbeard): Keşif, atletizm, binicilik, atma silahları, yaylar ve oklar, sivri silahlar ve tek elle kullanılan silahlara karşı beceriler.
  • Lanetli Veta: Atletizm, ata binme, dolaşma, silah fırlatma, okçuluk, silahlar, kundakçılık yayları, iki tabanca, tek elle kullanılan silahlar.
  • Swift: Gezinme, ticaret ve yönetim konusunda yetenekli. Aradığınız refakatçiyi bulmak için dünya haritasına girdikten sonra ansiklopediyi açmalısınız. Kahraman bölümüne girip göçebenin tikini işaretledikten sonra, arama çubuğundan yoldaşları arayabilirsiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Bannerlord En İyi Lord sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Steam Altın Hafta indirimi


Bu içeriğe oy verin!