Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Battlefield 2042 oyuncu sayısı (2022) nedir ve Battlefield 2042 kaç kişi oynuyor?

Battlefield 2042 oyuncu sayısı 2022 Nedir? Battlefield 2042, EA’nın son zamanlarda piyasaya sürdüğü en kötü oyunlardan biri. Bu en yeni modern askeri simülatör. Steam satışlarındaki son büyük indirimlere ve ücretsiz hafta sonlarına rağmen hala oyuncu tabanını korumakta zorlanıyor. DICE’ın yeni birinci şahıs nişancı oyunu, önceki yinelemelerin aksine tamamen çok oyunculu içeriğe dayanıyor ve bazı ilginç modları değiştirecek.

Bununla birlikte, oyunun sık görülen hataları ve aksaklıkları ile zayıf optimizasyon, oyuncuları oyunu tamamen terk etmeye sevk ediyor. Steam Lider Tablolarına göre, 11 Ocak 2022 itibariyle.. Oyuncu tabanı 5.519 eşzamanlı oyuncu ve en yüksek oyuncu sayısı 9.500 ile istikrarlı bir şekilde azalmaktadır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Apex Legends oyuncu sayısı 2022


Battlefield 2042 oyuncu sayısı (2022) nedir

Battlefield 2042’deki oyuncular, piyasaya sürülmesinden bu yana oyun bozan hatalar, aksaklıklar ve çökmelerle karşı karşıya kaldı. Geliştiriciler bunu düzeltmek için ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar, ancak bu çabaların çoğu, oyuncu sayıları düştüğü için boşuna. Oyun şimdiye kadar yapılmış en kötü sürümlerden biriydi ve franchise için büyük bir geri tepme oldu. Bazı fanatik hayranlar, gelecekte kusursuz bir şekilde sorunsuz bir oyun olmasını umarak hala oyuna tutunuyorlar, ancak bu çok uzak görünüyor.

Battlefield 2042 kaç kişi oynuyor
Battlefield 2042 kaç kişi oynuyor

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Crosshair Kodları


Battlefield 2042 kaç kişi oynuyor

Oyunun oyuncu sayısı son 30 gün içinde yaklaşık %22 düştü ve bu şirket için iyiye işaret değil. Her gün önemli ölçüde azalıyor ve geliştiricilerin güncellemelerini ve yamalarını geri getirmek için en kısa sürede zorlamaları gerekiyor. Oyun, yayına girdiğinde ortalama 100.590 oyuncu sayısına sahipti. O zamandan beri, bu sayı 11 Ocak 2022 itibariyle 9.500’e düştü. Oyun, oyun için yeni içeriği zorlamak için çok çalışıyor, ancak topluluk oyunun modasının geçtiğini düşünüyor. Genel olarak, Battlefield 2042’nin performansı çok tutarsız hale geldi.

Bazı oyuncular şut eksikliğinin, yanlış şutların ve işlevsellik eksikliğinin deneyimlerini ideal olmaktan uzak hale getirdiğinden şikayet ediyor. Hatta bazıları 2022’de oynamaya değip değmeyeceğini düşünüyor. Battlefield 2042, 19 Kasım 2021’de PlayStation 4, PlayStation 5. Xbox One, Xbox Series X/S ve Windows PC’de çıkacak ve Standard, Gold ve Ultimate sürümlerinde mevcut.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Battlefield 2042 oyuncu sayısı 2022 sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Herkese Yazma


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER