Bedava beğeni hilesi instagram; Nasıl Yapılır %100 Gerçek

Bedava beğeni hilesi instagram
Bedava beğeni hilesi instagram

Bedava beğeni hilesi instagram nasıl yapılır? İnstagram’da beğeni kazanmak oldukça kolaydır. Beğeni hilesi sayesinde artık bol takipçili bir hesabınız olacak.

Instagram Takipçilerini kazanmak istiyor musunuz?10K 50K Ücretsiz takipçi kazanabileceğiniz uygulama bilgilerini sizlere sunuyoruz. Anında takipçilerinizi kazanabileceğiniz müthiş uygulamalar bulunmaktadır. İşte Instagram takipçileri için 8 güvenli uygulama bilgileri. 10k 50k ücretsiz takipçi kazanabileceğiniz uygulama ve Instagram takipçilerini aldatmak için 4 faydalı strateji sunuyoruz. Instagram’da doğal olarak takipçi edinmek uzun ve meşakkatli bir süreçtir. Ancak bilinmeyen bir siteden takipçi satın almak o kadar pahalı ve risklidir ki, işlemi uygun maliyetli hale getirmez. Bu nedenle, Instagram takipçilerini 10k ücretsiz uygulamayı ücretsiz edinme isteyebilirsiniz. İşte Instagram’daki kullanıcıların ücretsiz ve hızlı bir şekilde sınırsız takipçiyi elde etmenize izin veren 8 Güvenli Garantili Instagram Takipçi Uygulaması. Bir günde 10k/50k Instagram takipçisini ücretsiz olarak elde edebilirsiniz! Ek olarak, aşağıda bir hesap çalıştırmaya yönelik pratik ipuçlarının bir listesi ve takipçilerinizi elde tutmanın ilgi çekici yolları yer almaktadır. Makaleyi okumaya devam edin ve Instagram hesabınıza yeni bir şöhret getirin!


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: İnstagram Gizlilik Hesap Görme Ücretsiz


Hileli İnstagram Takipçisine Genel Bakış Uygulamalar

Kişisel bir hesap için ortalama Instagram takipçi sayısı 150 iken. Bu bir influencer veya marka hesabı ise bu sayı 1k, 10k veya daha fazlasına yükselebilir. Şans eseri ne kadar geridesiniz, işte 8 Instagram takipçi uygulaması. Bu Instagram takipçisi 10k ücretsiz uygulamalarına ayrıntılı bir şekilde bakmadan önce, ne yaptıklarına hızlıca bir göz atalım.

uygulamalarCihazGerçek takipçilerIG şifresi
Ins TakipçileriAndroid, iOS, bilgisayar×
GetInsitaAndroid×
Takipçi GalerisiiOS×
kendi kendineiOS×
InsReports+iOS×
InsŞişeiOS×
Insta Takipçileri ProfesyonelAndroid
Gerçek Takipçiler AlınAndroidEmin değil
likatörAndroidEmin değil

8 Instagram takipçi uygulaması min 10k ücretsiz takipçi vermektedir. Genel görünümünü inceledikten sonra, aşağıdaki bölümde her bir uygulamanın ayrıntılarını görelim. Doğrudan cihazınızla eşleşen araca geçerek zamandan tasarruf edebilirsiniz.

en iyi instagram takipçi hilesi

Ins Followers, Instagram’daki kişilerin sınırsız takipçi hilesi yapmalarına yardımcı olmak için profesyonel bir ekip tarafından geliştirilen güvenilirdir. Bu bir Instagram takipçi hilesi 10k ücretsiz uygulamasıdır. Android ve iOS cihazlarda çalışır. Buradaki jetonlar günlük bonuslar, şanslı kutular, şanslı çekilişler vb. Gibi basit günlük görevlerle kolayca elde edilebilir. Bu arada burada sınırsız Instagram beğenisi de mevcut. Doğrudan nakit de dahil olmak üzere sınırsız para kazanmanın birçok yolu olduğu için. 10k Instagram takipçisini ücretsiz olarak kolayca alabilirsiniz.

en iyi instagram takipçi hilesi
en iyi instagram takipçi hilesi
  • Ücretsiz ve Sınırsız: Sınırsız Ücretsiz Instagram Takipçisi 50 veya 100 Ücretsiz Deneme Yerine Deneme Yok. Buradaki jetonlar, sınırsız basit görevlerle kolayca hacklenebilir ve takipçiler, kazandığınız sınırsız jetonlarla kolayca hackleyebilir. Instagram’daki kullanıcılar ücretsiz Instagram takipçileri alabilir.
  • Tüm Gerçek Aktif Takipçiler: Yukarıda belirtildiği gibi, tüm kullanıcılar Instagram takipçileri, hesabınızı gönüllü olarak takip eden. Veya gönderilerinizi beğenen gerçek aktif Instagram kullanıcılarıdır. Ve takipçilerinizin katılım oranı da garanti altına alınacaktır.
  • TAMAMEN GÜVENLİ VE %100 ÖZEL: Bu Instagram takipçi oluşturma uygulamasıdır. Siz takip etmediğiniz veya diğer insanları jeton kazanmasını sevmediğiniz sürece sizden IG şifrenizi asla istemez. Ayrıca, en iyi güvenlik sistemini kullanır ve bu uygulamadaki tüm bilgiler yalnızca sizin için saklanır.

Ve bu Instagram takipçi hilesi uygulamasını kullanma adımları çok basit. Sadece bu 3 adımı takip edin ve Instagram takipçileriniz dakikalar içinde kolayca büyüyecektir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: İnstagram Takibi Bırakanlar Uygulama Önerileri


Bedava beğeni hilesi instagram Android ve iOS için Uygulamalar

iOS için Bedava beğeni hilesi instagram

Instagram Takipçilerine ek olarak, 4 Instagram iOS takipçisi cihazlarda çalışan 50.000 ücretsiz takipci veren uygulama.

Followers Gallery

iOS için Bedava beğeni hilesi instagram
iOS için Bedava beğeni hilesi instagram

Çoğu kişi “Followers Gallery” adını gördüğünde ilk bakışta ne olduğunu anlar. Followers Gallery, Instagram takipçilerini ücretsiz olarak hacklemenize yardımcı olan iOS destekli bir uygulamadır. Ancak sadece ücretsiz Instagram takipçi hilesi sunduğu için bir yanlış anlaşılma olabilir. Hatta kullanıcıların hemen ücretsiz Instagram benzeri hile paketleri almalarına da olanak tanır. Bununla IG hesabınızı hızlı ve başarılı bir şekilde büyütebilirsiniz.

Getinself uygulaması

iOS için Bedava İnstagram beğeni
iOS için Bedava İnstagram beğeni

Yukarıdaki uygulamaya benzer isme rağmen, bu, sosyal medya pazarlamasında başka bir farklı Instagram servis sağlayıcısıdır. Bu Getinself uygulaması, iOS kullanıcılarına anında ve otomatik Instagram beğenileri ve anlık günlük Instagram takipçilerini ücretsiz olarak sağlar. Getinself’deki tüm gerçek ve kaliteli Instagram ücretsiz takipçiler ve beğeniler, aktif IG kullanıcıları tarafından oluşturulur. Şifre yok, anket yok, %100 güvenli ve özel, güvenli bir Instagram hayran hilesi garantisi alırsınız.

InsReports

iOS için Ücretsiz İnstagram beğeni
iOS için Ücretsiz İnstagram beğeni

InsReports+, Instagram takipçi ve takipçi hizmetlerini tek bir ajansta birleştirerek sınırsız takipçi kesmek için mükemmel bir çözümdür.

InsBottle

iOS Ücretsiz İnstagram beğeni
iOS Ücretsiz İnstagram beğeni

InsBottle, hile yapan Instagram takipçileri için tamamen ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Android için Bedava beğeni hilesi instagram

Yukarıdaki 10.000 ücretsiz Instagram takipçi hilesine ek olarak, Android’de çalışan 4 Instagram takipçi hilesi daha var. Onlara birer birer bir göz atalım.

GetInsita

Android için Bedava beğeni hilesi instagram
Android için Bedava beğeni hilesi instagram

GetInsita, Instagram takipçilerinin hile yapmasına izin veren Android, iOS ve PC kullanıcıları için tamamen ücretsiz bir IG uygulamasıdır. Yüksek uyumluluğu nedeniyle Instagram’da daha fazla gerçek kişiye ulaşabilir. Bu, insanları Instagram’da sizi takip etmeye davet edebilirsiniz. Daha geniş Instagram kullanıcı tabanından Instagram takipçilerinizden sınırsız beğeniler alabileceğiniz anlamına gelir.

Insta Followers Pro

Android için Ücretsiz beğeni hilesi instagram
Android için Ücretsiz beğeni hilesi instagram

Insta Followers Pro, popüler Instagram takipçi hilesi uygulamasıdır. Burada kullanıcılar sınırsız ücretsiz Instagram takipçisi ve beğenisi alabilirler. Bunun bir iOS sürümü yoktur ve IG kullanıcı adınızı ve şifrenizi gerektirir.

Get Real Followers

Android için Ücretsiz beğeni instagram
Android için Ücretsiz beğeni instagram

Get Real Followers, başka bir hack Instagram takipçisi 10k ücretsiz uygulamadır. Bununla Instagram’da ücretsiz takipçi kazanabilir ve ayrıca buradan nakit olarak takipçi ve beğeni satın alabilirsiniz. Ancak bu uygulamanın gelişimi pek iyi değil, sayfa atlamaları çok düzgün değil, bazen takılıyor ve sabırla kullanılması gerekiyor. Ayrıca, bu uygulamaya giriş yapmak bir IG şifresi gerektirir.

Likulator

Ücretsiz beğeni instagram
Ücretsiz beğeni instagram

Likulator, yalnızca Android cihazınız için ücretsiz bir Instagram takipçi artırıcıdır. Burada görevler ve nakit para satın alabilirsiniz. Likulator, kullanıcıların burada 10k Instagram takipçisini ücretsiz olarak hacklemelerini sağlar. Bu yararlıdır çünkü görevler yoluyla elde edilen jetonlar sınırlıdır ve nispeten yüksek bir fiyata satın almak nispeten pahalıdır. Tıpkı daha önce bahsedilen gerçek takipçiler almak gibi, burada IG şifreniz gereklidir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Bedava beğeni hilesi instagram Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer İnstagram Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: İnstagram Gizli Hesap Görme Ücretsiz


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.