Bedava Coin Veren Uygulamalar ve Siteler Hangileridir?

freebitco.in
Freebitco.in Rehberi

Bedava coin veren uygulamalar çok merak edilen ve araştırılan bir konu oldu. Bizde sizler için en iyi uygulamaları ve siteleri bir araya getirdik. Ücretsiz coin kazan, bedava bitcoin kazan ve bu tarz uygulamalar yazımızda!

Bedava Coin Veren Uygulamalar

Bedava Coin Veren Uygulamalar konusunda akla ilk gelen uygulama / site freebitco.in sitesidir. Bu site FREE BTC uygulaması ile milyonlarca üyesine günde onlarca satoshi dağıtıyor. Siteye girdiniz ve ilk olarak FREE BTC sekmesinden OYNA butonuna basarak şansınıza çıkan BTC miktarını hesabınıza yansıtır. En büyük ödül 0.01188425 BTC ki bu çoğu zaman değişir. Bitcoin fiyatına göre miktarda da değişme yaşanabilir.

Freebitco.in Bedava Coin Veren Site!

Freebitco.in ile her saat başı çarkı çevirdiğinizde size şanslı numaranıza göre satoshi / BTC miktarı yansıtır. Bunu saatte sadece bir defaya mahsus yapabilirsiniz. Şanslı numaralar ve BTC miktarı karşılığı çizelgesi;

freebitco.in

Bedava BTC kazan uygulaması için öncelikle bot değilim adımını geçmek için okla gösterilen tıklayın. Sonra “ROLL” yazan butona tıkla ve şanslı numarana göre kripto paranı al.

Freebitco.in Nasıl Kazanılır?

ROLL dediğinizde numaratör döner ve bir süre sonra herhangi bir sayı üzerinde durar. Eğer sayınız tablodaki sayı aralıklarından hangisine denk gelirse o miktarda Bitcoin alırsınız.

Şanslı Numara

Freebitco.in sitesinin gelişmiş bir alt üye sitemi vardır. Siteye kazandırdığınız üyelerin işlemlerinden komsiyon kazanın. Eğer ciddi miktarda ref / alt üyeniz varsa iyi bir gelir elde etmeniz mümkündür.

Refler

Ücretsiz Coin Veren Diğer Siteler

  1. faucetpay.io
  2. rollercoin.com
  3. cryptowin.io
  4. simplebits.io
  5. earnbitmoon.club

Bu içeriğe oy verin!