Pazartesi, Şubat 26, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Bedava İnstagram Takipçi Hilesi 2022 (Şifresiz)

Bedava İnstagram Takipçi Hilesi 2022 Nasıl Yapılır? Ücretsiz Instagram takipçi hilesi hakkında konuşmaya başlamadan önce, neden sadece Instagram takipçi satın almamanız gerektiğinden bahsedelim. Sadece takipçi sayınızı artıracak ve profilinizin iyi görünmesini sağlayacak sahte profiller satın almanın kimseye zarar vermeyeceğini düşünebilirsiniz.

Ancak, Instagram algoritması hakkında biraz bilginiz varsa bu sizini çin güzel bir haber. Her zaman bunu yapan birini aradıklarını ve çabucak gelip profilinizi askıya alacaklarını ve hatta yasaklayacaklarını bilirsiniz. Instagram’daki takipçi sayınızla ilgili en önemli şey, içeriğinizle ne sıklıkta etkileşimde bulunduklarıdır. İçeriğinizle hiç etkileşime girmezlerse, bu, profilinizin çok şüpheli görünmesine neden olur ve itibarınız çok hızlı bir şekilde zarar görür. Buradaki sonuç, Instagram’ın her geçen gün daha akıllı hale gelmesidir. Bu, sahte takipçilerinizi tespit etme ve yasaklanmış bir hesabı riske atma konusunda daha iyi hale geliyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; İnstagram Bioya Tarih Yazma Şekilleri


bedava instagram takipçi hilesi 2022

Bedava İnstagram Takipçi Hilesi Yaparken dikkat etmemiz gereken noktalar olacaktır. Instagram neden kimliğinizi doğrular? Bazı şirketler, Instagram’ın bot olarak gördüğü büyüme hizmetlerini kullanır. Bu, Instagram’da bir doğrulama kodu girerseniz profilinizin dolandırıcılar tarafından kullanılmadığını onayladığınız anlamına gelir. Size ücretsiz Instagram takipçisi sunan bir şirketle karşılaştığınızda, onları almak için bir anket doldurmanız gerekebilir. Evet, müşterilerine ücretsiz takipçiler sunduklarını bilmek güzel ama hepsi sorunsuz değil. İndirmelerinin veya anketlerinin bir doğrulama şekli olduğunu iddia etmeniz için sizi cezbedeceklerdir. Ancak, en iyi senaryo, anketi tamamlayarak onlar için ödeme yapmasıdır. Buradaki en kötü durum, kişisel bilgilerinize erişebilecek olmalarıdır.

Bedava İnstagram Takipçi Hilesi
Bedava İnstagram Takipçi Hilesi

Yani evet, çok takipçin olacak ama gerçek olmayacaklar. Bu şekilde elde ettiğiniz takipçilerin çoğu sahtedir ve içeriğinizle hiç ilgilenmez. Sürdürülebilir, etkili uzun vadeli bir Instagram planı istiyorsanız, her zaman organik büyümeyi seçmelisiniz. Ayrıca Instagram, kullanıcılarının takipçilerine yardımcı olmak için Instagram’dan ayrılmasını istemiyor. Ayrıca yukarıda bahsettiğimiz gibi Instagram algoritması sahte etkileşimler kullandığınızı çabucak anlar ve hesabınızı spam olarak işaretler. Bu, önerdiğimiz ücretsiz bir Instagram takipçi hilesi değildir. Tüm bunları göz önünde bulundurarak, hiçbir şey indirmeden veya anket doldurmadan ücretsiz Instagram takipçi hilesi nasıl elde edilir ondan bahsedelim.

İşte Sizler için Listelediğimiz ücretsiz Takipçi veren siteler;

1: Seek Socially

2: famoid.com

Bu liste yazarın kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Aynı zamanda verilen bilgilerde hiç bir siteyi desteklemez ve Güvenliğiniz için bilgileri tekrardan kontrol etmenizi tavsiye eder.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Bedava İnstagram Takipçi Hilesi Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer İnstagram Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; İnstagram Biyografi Yazı Tipi


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER