Bedava Robux Hilesi – Nasıl Yapılır? Yapılmalı mıdır?

Bedava Robux Hilesi
Bedava Robux Hilesi

Bedava Robux Hilesi Nasıl Yapılı? Roblox, oyunculara yapacak çok şey sunar. Bu üyeler hile yapmak isteseler bile. İşte size ücretsiz robux, uçan seviyeler, tonlarca zombi yumurtlama ve daha fazlasını sağlayacağız. Size bazı Roblox hile kodları ve oyun içi ipuçlarını paylaşıyoruz. Kimin daha fazla Roblox hilesi ve ipucu var. İşte favorilerimden 15 tanesini sizler için listeledim. Oyun içi yükseltmeler ve avatar aksesuarları satın almak için kullanabileceğiniz milyonlarca Robux’a sahip olduğunuzu düşünmelerini sağlayarak. Arkadaşlarınıza şaka yapmak istiyorsanız, işe yarayan ücretsiz bir Robux hilesini nasıl edineceğiniz aşağıda açıklanmıştır. Roblox’ta iki tür kullanıcı bulursunuz; oyuncular ve yaratıcılar. İkincisi, Studio’da platformda piyasaya sürülebilecek oyunlar hayal ederken ve yaratırken daha sık görülürken. Birincisi daha çok diğer insanların kreasyonlarını oynamak için kullanılır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Duy Beni 9. Bölüm Full İzle


Bedava Robux Hilesi

#1.Hile Kodu 1

Builder’s Club’ı aldığınızda ücretsiz 400 robux için ‘brickmaster5643’ yazın.

#2. Hile Kodu 2

“-” veya “/” yazın ve şunu girin: 850000000000

Örneğin, seviye ve deneyimde hile yapmak istiyorsanız, şunu girin: 850000000000 / 850000000000

#3. Hile Kodu 3

Code 94063 – Hesabınıza giriş yapın ve Builders Club’a gidin. Ücretsiz OBC almak için bu Roblox hile kodunu kullanın.

#4. Nasıl süzülür: Zıpla ve süzülmek için kılıcını kullanmaya başla. Ayrıca bir jet paketi alıp uçabilir ve ardından jetpack’i yok etmek için bir çekiç kullanabilirsiniz. Aşağı süzülebileceksiniz.

#5. Ay Yürüyüşü : Ay yürüyüşünü yapmak için Yukarı ok + S tuşlarını basılı tutun.

#6. Kırık ninja maskesi: Yuvarlak Kafa veya Mükemmellik Kafası alın ve kırık maskeyi almak için bir ninja maskesiyle birlikte giyin.

#7. Uçan şapka: Bunun çalışması için bir şapka takmalısınız. Herhangi bir oyuna gidin ve konuşmadan “=” tuşuna basın. Şapkan kafandan fırlayacak. Şapkanın üzerinde yürürsen veya ölürsen kafanda yeniden belirir.

#8. Yırtık çanta: Yuvarlak Kafa ve kese kağıdı alın. Torbada bir yırtık görmek için Yuvarlak Başlığı ve kese kağıdını giyin.

#9. Uçan kaykay yapın: Kaykaylı bir oyuna gidin ve kaykayınıza binin. Askeri Deneysel Jet Çantanızı giyin ve kaykay yaparken havada uçmaya başlayın.

#10. Bloklarla uçmak Bacaklarınızın üst kısmına iki küçük beyaz blok yapıştırın. Yukarı veya aşağı basın ve uçacaksınız

#11. Oyunu dondurma Oyunu dondurmak için oyun oynarken Ctrl + F1 tuşlarına basın.

#12. Robloxiaville Ehliyet tişörtünü Playrobot’tan 20 Tix’e satın alın. Süper VIP’ye erişmek için Robloxiaville maçında tişörtü giyin.

#13. Acemi bir kişiyi tuzağa düşürün Sıradan bir sandalye alın ve aşağı bakacak şekilde çevirin. Sandalyeyi acemi bir gemiye götürün, böylece üzerine oturabilir ve tuzağa düşebilir.

#14. Zombi isyanı Bir zombiye tıklamak için fotokopi aracını ve silme aracını kullanın. Zombiler yerden ateş edecek.

Bilgi;

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Bedava Robux Hilesi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Seversin 14. Bölüm Full İzle


Bu içeriğe oy verin!