Pazar, Haziran 16, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Bedava Valorant Points Veren Siteler Nelerdir? (Detaylı Rehber)

Bedava Valorant Points Veren Siteler Nelerdir? Valorant Puanları veya VP’ler, Valorant’ta kullanılan oyun içi para birimini temsil eder. Valorant Puanları kozmetik, görünüm ve Radyanit Puanlarının kilidini açmak için kullanılabilir. Oyun içi kozmetikler harika görünmekten ve becerilerinizi insanüstü seviyelere çıkarmaktan başka bir şey yapmazken, çok popüler ve çok pahalıdırlar. Peki kim bu parlak Valorant’ı ücretsiz almak istemez ki?

WEBSESİ’nde sunduğumuz şey tam olarak bu! Bizimle ücretsiz Valorant puanları kazanabileceğiniz zaman görünümleriniz için ödeme yapmanıza gerek yok.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: 1000 Valorant Points Kaç Tl


Valorant Points Ücretsiz Nasıl alınır

Ücretsiz Valorant Puanları kazanmak için tek yapmanız gereken Websesi’nde bir yorum yapmak. Bazı ücretli anketleri yanıtlamak, videoları izlemek veya teklifleri tamamlamak ve kazandığınız puanları hızla Valorant Puanlarına dönüştürmeniz gerekecek. Valorant puanlarınızı hızla kullanmak için kullanabileceğiniz PayPal ve Paysafecards aracılığıyla ödemeler sunuyorlar.

Bedava Valorant Points Veren Siteler Nelerdir?

Valorant puanlarınızı oyun içi görünümler satın almak, yeni ajanların kilidini açmak veya bazı değerli Radianite puanları kazanmak için kullanabilirsiniz. Yeni görünümler sık ​​sık ortaya çıkıyor, bu yüzden bu tatlı VP’den yeterince yararlanamazsınız!

1. Site Freecash ile Ücretsiz Valorant Puanlarının Kilidini Açabilirsiniz.

2. Site BUFF uygulamasını kullanarak Ücretsiz VP Kazanabilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: CS GO Graph Küçültme


Valorant Hakkında

Valorant, Microsoft Windows için Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan, oynaması ücretsiz, çok oyunculu bir taktik birinci şahıs nişancı oyunudur. Ekim 2019’da “Project A” kod adı altında duyurulan oyun. 7 Nisan 2020’de sınırlı erişimli kapalı betaya, 2 Haziran 2020’de ise tam sürüme başladı. Oyun, CS:GO ve Overwatch gibi iyi bilinen atış oyunlarının deneyimini birleştirir; oyuncular, dünyanın birçok ülkesinden ve kültüründen ajanları ve karakterleri kontrol edebilir. Ana oyun modunda, oyuncular her biri beş oyuncudan oluşan hücum eden bir takıma veya savunma yapan bir takıma katılır. Ajanlar benzersiz yeteneklere sahiptir ve yetenek ve silah satın almak için ekonomi sistemini kullanır. gerçek macera!

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Bedava Valorant Points Veren Siteler sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Nişangah Ayarları


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER