Berk Rip Tepe Crosshair Valorant (En iyi Crosshair)

Berk Rip Tepe Crosshair Valorant
Berk Rip Tepe Crosshair Valorant

Berk Rip Tepe Crosshair Valorant Nasıl Yapılabilinir? Berk rip tepe crosshair ayarları oyuncular tarafından merak edilen bir konudur. Berk Türk bir Valorant oyuncusu olup oyun içi ayarlarını zaman zaman güncellemektedir. Dolayısıyla en güncel Berk rip Tepe crosshair ayarlarını bu yazıda bulabilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; CS GO Graph Küçültme


Berk Rip Tepe Crosshair Valorant

Oyunun genel özelliklerinden bahsedecek olursak erişebilirlikte düşman vurgu rengi beyazdır. Fare ayarlarında hassasiyet 0,45‘tir. Yakınlaştırma ve çarpma 0,9‘dur. Windows hassasiyeti 7‘dir. Mini haritalarda oyuncuyu ortada tut ayarı da kapalıdır.

Nişangah ayarlarından bahsedecek olursak nişangah rengi cyan’dır. Ana çizgi saydamlığı, kalınlığı, merkez nokta saydamlığı ve kalınlığı 0‘dır. Ana çizgi ve merkez nokta kapalıdır. İç çizgileri ve dış çizgileri göster ayarları kapalıdır. İç ve dış çizgi ayarlarında hareket tahtası ve ateşleme tahtası kapalıdır.

Berk Rip Tepe Crosshair

Görüntü ayarlarından bahsedecek olursak çözünürlük ayarları 1920×1080 10:10 (240 Hz)’dir. Materyal, ayrıntı, doku ve arayüz kalitesi düşüktür. Çok izlekli görselleştirme açıktır. Netliği artırma açıktır. Vinyet, VSync, deneysel keskinleştirme, bloom, bozulma ve birinci şahıs gölgeler kapalıdır. Eşyönsüz filtreleme 1x’dir. Kenar yumuşatma ayarı hiçbiri olarak seçilmiştir.

Bu liste Yazarın kişisel görüşlerini temsil etmektedir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Berk Rip Tepe Crosshair sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Nişangah Ayarları