Better Call Saul 6. Sezon 2. Kısım Ne Zaman Çıkacak?

Better Call Saul Sezon 6 Kısım 2 Ne Zaman Çıkacak? Better Call Saul 6. Sezon 2. Kısım bugün Netflix’te başlıyor. Sürükleyici dizinin son sezonu Netflix’te de mevcut olacak Better Call Saul 6. Sezon 2. Kısım bekleyişi sonunda bitti. Better Call Saul 6. Sezon 2. Kısım 11 Temmuz’da Dünyadayayınlanacak ve Hulu aboneleri, AMC Ağı’nda her zamanki saat 21:00/08:00’de izleyebilecekler. Ürpertici dizinin son sezonu da Netflix’te olacak.

Hem AMC hem de AMC+’da mevcut olacak ve izleyiciler Amazon Instant Video, iTunes ve Vudu’dan kiralayabilir veya satın alabilir. Better Call Saul hayranları, 23 Mayıs’ta 6. Bölüm’ün tamamlanmasından bu yana son bölüm ve yayın tarihi hakkında bir güncelleme bekliyorlar. Better Call Saul’un resmi Twitter hesabı da bir dizi tweet ile çıkış tarihi haberlerini doğruladı.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Kinnporsche 2. Sezon Ne Zaman


Better Call Saul Sezon 6 Kısım 2 Ne Zaman

Better Call Saul 6. Sezon 2. Kısım Ne Zaman
Better Call Saul 6. Sezon 2. Kısım Ne Zaman

1.Kısım 6. sezon finalinin büyük bir merakla bittiğini düşünen hayranlar şimdi dizinin merakla beklenen bölümünü bekliyor. görünüşüne göre. Karakterler ve hikaye, son sezon için bahisleri daha da yükseltiyor. Better Call Saul, ödüllü Breaking Bad serisinin ön bölümüdür. Saul Goodman’ın (Bob Odenkirk) Walter White’ın avukatı olması altı yılını aldı. Better Call Saul 6. Sezon 2. Bölüm Hindistan’da 12 Temmuz’da izleyicilerle buluşacak. Yaklaşan final sezonunun ilk bölümü 23 Mayıs 2022’de yayınlanacak olan “Planning and Execution” başlıklı son bölümle başlaması bekleniyor. Gelen haberlere göre “The Coquettish Lawyer”ın 6. sezon 2. bölümü ortalama 45-57 dakika olmak üzere 6 bölümden oluşacak.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Better Call Saul 6. Sezon 2. Kısım Ne Zaman sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Thor Love AND Thunder Ne Zaman Çıkacak Türkiye