Bilgisayar için 2022 en iyi oyun listesi düzenlendi!

Bilgisayar için 2022 en iyi oyun
Bilgisayar için 2022 en iyi oyun

Bilgisayar için 2022 en iyi oyun nedir? Açık dünya oyunları şu anda en popüler oyun türlerinden biridir. Skyrim ve The Witcher 3 gibi fantezi RPG oyunlarından Fallout 4 gibi nişancı oyunlarına kadar açık dünya türü devam eder. Her oyun stili ve zevki oyunculara pek çok şey sunuyor. Sega’nın Jet Rocket’inden (1970) ve Senmue’den (1999) Rockstar’ın Grand Theft Auto’suna (1997). Red Dead Redemption II’ye (2018) kadar açık dünya oyunları şüphesiz çok yol kat etti.

Pc için En iyi Oyun 2022

Pc için En iyi Oyun 2022
Pc için En iyi Oyun 2022

Ancak oyunlar giderek daha karmaşık hale geldikçe gereksinimleri de artıyor ve sadece birçok insanın kullanamadığı üst düzey donanımlarda oynanabiliyorlar. Bu nedenle bugün geleceğimiz 2022’de düşük kaliteli bilgisayarlarda oynanabilen en iyi açık dünya oyunlarından bazılarını listeleyeceğiz. İşte Pc için En iyi Açık Dünya Oyunları listesi:


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Battlefield 2042 DirectX Hata


Düşük gereksinimli kaliteli oynanabilen Bilgisayar için 2022 en iyi oyun Listesi

4) Just Cause 2

Çıkış Tarihi: Mart 2010 / Just Cause 2 trailer

1.000 kilometrekareden fazla boş alana sahip bu üst düzey, kaotik açık dünya, yeterli parıltı ve heyecan sağlar. Oyuncu, amacı Panau Adası’ndaki diktatörlüğü devirmek olan bir saha ajanı olan Rico Rodriguez’i kontrol ediyor.

  • Geliştiricisi: Eidos Interactive
  • Değerlendirme: 84/100

3) Saints Row 2

Çıkış Tarihi: Ekim 2008 / Saints Row 2 trailer

Bu saçma oyun B dereceli bir film gibi oynansa da, açık dünyadaki en çılgın eğlence şeklidir. Oyun, oyuncuların kurgusal Açık Dünya da özel karakterlerini kontrol ederek yeraltı suç dünyasını yükseltmeye çalıştıkları Saints Row’un doğrudan devamı niteliğindedir.

  • Geliştiricisi: THQ
  • Değerlendirme: 82/100

2) Assassin’s Creed

Çıkış Tarihi: Kasım 2007 / Assassin’s Creed trailer

Assassin’s Creed serisinin ilk oyunu olan franchise’ın doğuşu, hala en eğlenceli oyunlardan biri. Oyuncu, suikastçı Altair Ibn La’Ahad’ı kontrol eder. Akıl hocası Al Mualim tarafından tarihsel olarak doğru olan Kudüs, Akha ve Şam’da bir dizi suikast gerçekleştirir.

  • Geliştiricisi: Ubisoft
  • Değerlendirme: 81/100

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: En İyi CSGO Ayarları


1) Elder Scrolls V: Skyrim

Çıkış Tarihi: Kasım 2011 / Elder Scrolls V: Skyrim trailer

On yıl ve binlerce moddan sonra, dünya çapında milyonlarca oyuncu hala bu RPG şaheserini oynuyor ve bundan zevk alıyor. Oyuncular, on ırktan herhangi birine ait, erkek veya kadın olabilen özel karakterleri “Dragonborn”u kontrol eder. Skyrim’in ayrıntılı açık dünyası, uçsuz bucaksız vahşi doğa, karla kaplı dağlar, gecekondular, köyler, ortaçağ şehirleri, zindanlar, mağaralar ve kalıntılardan oluşur.

  • Geliştiricisi: Bethesda Softworks
  • Değerlendirme: 94/100

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Bilgisayar için 2022 en iyi oyun sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Forza Horizon 5 tüm arabalar


Bu içeriğe oy verin!