Diğer

Birini sürekli düşünmek ne anlama gelir – beni düşünüyor mu?

Birini sürekli düşünmek ne anlama gelir? Birini sürekli düşünüyorsak ve düşünmeyi engelleyemiyorsak bu ne anlama gelir? Aynı kişiyi devamlı düşünmenin başlıca nedenleri olabilir. Âşık olmak ve hoşlanmak gibi nedenler karşıdaki kişiyi devamlı düşünmeyi beraberinde getirebilir. Bununla birlikte psikoloji uzmanları yaptıkları bazı araştırmalara göre birini sürekli düşünmenin nedenini, karşıdaki kişinin de düşünmesinden dolayı olduğunu açıklıyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Derin dondurucu elektrik tüketimi


Birini sürekli düşünmek ne anlama gelir

Birini sürekli düşünüyorsanız o kişi de sizi düşünüyordur! Bu görüş kanıtlı bir sonuca varamasa da psikoloji profesörlerinin oldukça savunduğu bir görüştür. Bir diğer hususta bahsedecek olursak ‘’telepati’’ nedeniyle kişiler birbirleri ile bilinçaltında iletişim kurabilir ve birbirlerinin aklına gelebiliyor. İstemsiz olarak düşündüğünüz kişilerin sizi devamlı olarak düşündüğünü varsayabilir, kanıtlı olmasa da büyük bir kitlenin bu görüşü savunduğunu bilebilirsiniz.

Benim düşündüğüm beni düşünüyor mu?

Sık sık düşündüğünüz birisi varsa ve onun da sizi düşünüp düşünmediğini merak ediyorsanız bu soruya bir cevap bulabilirsiniz. Devamlı olarak düşündüğünüz ve düşünmeyi engelleyemediğiniz kişinin de sizi düşünmesi büyük bir ihtimaldir. Ancak bu kesinleşmiş bir yargı değildir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Birini sürekli düşünmek ne anlama geliyor sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Exxen Ücretsiz Deneme Süresi Üyeliği


İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Birini sürekli düşünüp aklına gelmesi fakat aşk yada hoşlanma gibi bir his değil sevgilisi olsa üzülmeyeceğim bir şey ama sadece büyük bir his konuşacaz hissi sürekli aklıma gelmesi takıntı gibi bir durumda değil sadece aklıma geliyor konuşacağimizii hissediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu