Pazar, Temmuz 21, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Bitcoin 16 Bin Doların Altına Sarktı: Sonraki Destek Seviyesi Nedir?

Bitcoin destek seviyesini kırdı ve aşağı yönüne düşüşü sürüyor. İki gündür kayıplarını derinleştirmeye devam ediyor. FTX ve Binance arasında yaşananlar, sonrasında ABD’nin inceleme başlatması piyasayı bitmek bilmeyen sancılara soktu. Herkesin aklında oluşan en güçlü soru şu; Bitcoin daha ne kadar düşebilir?

BTC 15.588 Dolara Dokundu

BTC neden düştü? Bitcoin neden düşüyor? konularımıza göz attıysanız eğer şimdi ise iki günlük oluşan krizi genel olarak değerlendirelim. Gece yaşanan kripto para hareketleri ve günün özetini geçelim.

Bitcoin gece saatlerinde 15.588 dolar seviyesine kadar düşerek kayıplarını son 24 saatte %12 den fazla derinleştirdi. Krizin başından şimdiye kadar ise kayıplar daha da vahim oldu. BTC’nin kriz boyunca kaybı %24 seviyesine kadar ulaştı.

BTC/USDT Grafik
BTC/USDT Grafik

Bitcoin güncel destek seviyesi 15 bin 500 dolar olarak görülüyor. Bu seviye oluşan güçlü bir destek olarak öne çıktı. Kırılması halinde ise kayıplar daha da derinleşir ve sonraki seviye 14 bin dolar seviyeleri olacaktır.

Binance Portföyünde En Büyük Düşüş: FTT Token

Binance portföyünde / listesinde bulunan kripto para birimleri arasında en büyük düşüşü FTT Token kripto para birimi yaptı. Son 24 saatte %54 düşüş, krizin başından şimidye kadar ise %90 seviyesine ulaştı.

LUNA vakası olarak adlandırılan bu olayda FTX Token inanılması güç bir düşüş ile tüm yatırımcılarını üzdü.

Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER