Brawl Stars 100 000 Elmas Hilesi (2022) Nasıl Yapılır?

Brawl Stars 100 000 Elmas Hilesi
Brawl Stars 100 000 Elmas Hilesi

Brawl Stars 100 000 Elmas Hilesi Nasıl Yapılır? Brawl Stars’ta mücevher almanın tüm olası yollarını, ödeme yöntemlerini ve supercell tarafından sağlanan ücretsiz mücevherleri almanın yollarını açıklayacağız. Brawl Stars’ta sınırsız mücevher ve madeni para nasıl elde edilir. “Clash of Clans” ve “Jedi Survival” gibi oyunlar gençler arasında en popüler oyun yazılımları arasında yer alıyor. Bu tür bir başka oyun da Brawl Stars. Supercell tarafından 15 Haziran 2017’de piyasaya sürülen oyun, bu dönemin en popüler oyunu olmalı. Ayrıca “Yılın EE Mobil Oyunu” seçildi. Oyunda daha iyi bir deneyim yaşamak istiyorsanız, özel sunucuyu veya oyunun değiştirilmiş sürümünü deneyebilirsiniz. Hesabınıza sınırsız mücevher ve jeton almanın en iyi yolu Brawl Stars Mod Apk ile. Bu makalede daha fazlasını öğreneceksiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Brawl Stars İçerik Üreticisi Kodu


Brawl Stars 100 000 Elmas Hilesi

Aşağıda ki yeşil düğmeye basarsanız. Clash Royale ve Clash of clans gibi diğer oyunlarda olduğu gibi Brawl Stars’ta ücretsiz mücevher alabilirsiniz. Brawl Pass’ı tamamlayarak Brawl Stars’ta ücretsiz mücevherler kazanın. Supercell, Brawl Pass’ı tamamladıktan sonra ücretsiz olarak Brawl Stars mücevherleri alma imkanı sunuyor. Ama kilidini açmak için Neredeyse Günlük oynamalıyız, burada birkaç yol bırakacağım.

Özel haritalar oluşturarak Brawl Stars’ta ücretsiz mücevherler kazanın. Özel haritalar oluşturup yayınlayarak harita yarışmalarına katılabiliyor ve toplulukta finalist olursak mücevher ödülleri kazanabiliyoruz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: nolur.com brawl stars elmas hilesi


Brawl Stars Ücretsiz Taşlar

Oyun ücretsiz olsa da premiuma yakın birçok özellik sunuyor. HD grafikler, mağaza içi ücretsiz ürünler, akıcı oyun ve daha fazlası. Bunun gibi özellikler söylenebilecek şeylerden bazıları.

Brawl Stars’ın ve Elmaslarının Bir hikayesi var

Her oyunun benzersiz bir teması vardır. Bununla birlikte, Brawl Stars söz konusu olduğunda, böyle bir plan yoktur, ancak Brawlers’ın neden mücevherler için savaştığı merak edilir. Ancak bu mücevherler bir amaca hizmet ediyor. Brawlers, Brawl Town adlı eski moda bir kasabada yaşayan Amerikan vatandaşlarıdır. Bölgedeki yerel suç çeteleri ortalığı karıştırabilir, ancak polis onları bastırabilir. Birkaç ay sonra kayan bir yıldız bir bakkalın arkasına düştüğünde, yasa bunu başaramadı. Bu çarpışma birkaç güçlü mor mücevheri doğurdu. Kavgacılar o zamandan beri onlara sahip olmaya çalışıyorlar.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Brawl Stars 100 000 Elmas Hilesi Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Brawl Stars Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Brawl Stars Çin Sürümü İndir


Bu içeriğe oy verin!