Brawl Stars 3D APK (3D) Mod APK İndirme Bağlantısı

Brawl Stars 3D APK, Nedir? Brawl Stars, yirmi yıl önce popüler olan slot oyunlarını hatırlatan grafiklere sahipti. Animasyonlar ve ses efektleri ile eğlenceli bir çok oyunculu çevrimiçi dövüş oyunudur. Gerçek şu ki, grafiklerini iyileştirmeye gerek yok: geliştiricilerin internet bağlantısından yararlanmak için oyunu modernleştirmeleri yeterli.

Brawl Stars 3D APK
Brawl Stars 3D APK

En azından Supercell’deki adamlar tam da bunu yaptılar ve dünyanın her yerinden arkadaşlarımızla veya kullanıcılarla oynayabileceğimiz.. Heyecan verici bir dövüş oyunu çıkardılar.

Brawl Stars, iOS ve Android’in yanı sıra PC (emülatör) cihazlarına indirilebilen ücretsiz bir çok oyunculu oyundur. Oyuncular çeşitli benzersiz Brawlers arasından seçim yapar ve çeşitli silahlar ve yetenekler kullanarak çok oyunculu savaşlara girerler. Aksiyon her yerde ve çizgi film tarzı oyuna benzersiz bir atmosfer katıyor. Oyun, oyuncuların oyun içi öğelere gerçek para harcayabilecekleri mikro dönüşümlere sahiptir. İlerleme için bağış gerekmese de, yeni kavgacıların kilidini açmak ve her türlü gerekli rutinden kaçınırken. Daha hızlı ilerlemek için oyun içi pazardan öğeler satın almak için güçlü bir teşvik vardır. Brawl Stars, Brawlers topladığınız ve puanladığınız bir oyundur. Diğer gerçek oyuncularla oynayacak ve kupa kazanmak için savaşacaksınız.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Truck Simulator Ultimate 1.0.6 APK


Brawl Stars 3D APK

Oyunda hareket edip ateş etmeniz gerekecek. Otomatik olarak ateş etmiyorsunuz – nişan alıyorsunuz ve ateş düğmesine hızlı bir şekilde basmak en yakın düşmana ateş etmenizi sağlıyor. Ayrıca diğer oyunculara zarar verdiğinizde yeniden şarj olan özel bir yeteneğiniz var. Kullanmak için yeterli güce sahip olduğunuzda yanıp sönen özel bir düğme ile etkinleştirebilirsiniz. Tonlarca karakter ve farklı oyun stili var. Bazıları yakın dövüş, bazıları daha uzun menzil seçenekleri sunar. Farklı modlar tamamlamak için farklı seviyeler sunar. Hazırlanmakta olan bir takım oyunundan değerli taşlar toplamaya başlarsınız. Haritanın ortasındaki kutudan çıkarlar ve 10’da 15 saniye kalan ilk takım kazanır.

Mücevher taşırsanız ve öldürülürseniz, indiğiniz haritanın üzerinden geçerler. 99 oyuncuyu (veya diğer 49 takımı) öldürmek için tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz kaçınılmaz Battle Royale modu var. Oynanabilir alanı sınırlamak için yanlarda zehir bulutları görünüyor.

Ayrıca, aynısını size yapmadan önce rakibin üssünü vuran bir soygun da var. Ayrıca ödül avı modu ve futbol var. İlk iki golü olan takım kazanır. 3D (3D) Brawl Stars APK özellikle yurt dışında popülerdir ve son zamanlarda Türkiye’de özel bir mod ilgi görmeye başlamıştır. Oyuncuların ünlü sosyal medya platformunda paylaştığı videolar herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Önümüzdeki günlerde Brawl Stars 3D Mod sürümüne ilginin artmasını bekleyin.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Brawl Stars 3D APK Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Apk İndir Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Theme Park Simulator APK