Brawl Stars Bedava Elmaslar / Ücretsiz Nasıl Alınır

Brawl Stars Ücretsiz Elmas
Brawl Stars Bedava Elmaslar
Brawl Stars Bedava Elmaslar

Brawl Stars Bedava Elmaslar Kazanmak İster Misiniz? Mücevherler, teklifler, görünümler, çeşitli kutular, jetonlar, Brawl Pass ve Brawlers satın alabileceğiniz Brawl Stars’ın sanal para birimidir. Aşağıda açıklanan yöntemi takip ederek Brawl stars’ta ücretsiz mücevher alabilirsiniz.

Brawl stars’ta bedava mücevher almanın tüm mevcut ve yasal yollarının bir listesini vereceğim. Bu liste %100 gerçektir, bedava mücevher almanın tek yolu budur.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Brawl Stars Karakter Çıkarma Taktikleri


Brawl Stars Bedava Elmaslar Kazanmanın Yolları Nelerdir?

Günlük Ödüller: Brawl Stars, ister karakter puanları, ister altın veya ücretsiz mücevherler olsun. Günlük ödüller sunar, kilidini açmak için her gün Brawl Stars’a girmeniz gerekir ve unutmayın, her zaman taşlara dokunmazlar.

Kupa Yolu: Kupa yolu, Brawl Stars’ta diğer ödüllerin yanı sıra ücretsiz mücevherler alabileceğiniz bir yoldur. Bunun için Brawlers kupasına tırmanmanız gerekir.

Kutu: Eskiden kutu açılarak elde ediliyordu. Ama artık bu yöntem çalışmıyor.

Season Pass: “Brawl Pass” adlı Brawl Stars Battle Pass, bir kısmı Brawl Pass satın almadan açılabilen bir görev yoludur. Brawl Stars’ta ücretsiz mücevherlerin kilidini açabilirsiniz.

Eşantiyonlar: Topluluk, YouTuber veya web olsun… Bir Çok Sosyal Medya Adresleri var. Bu sitede brawl Stars için ücretsiz mücevherler alabileceğiniz haftalık bir çekiliş olduğunu hatırlatırım.

Uygulamalar ve Web Siteleri: Google Play’de kullanabileceğiniz puanlar kazanmak için anketlere katılabileceğiniz siteler var. Uygulamalar yükleyebileceğiniz, böylece Brawl Stars’ta değerli taşlar satın alabileceğiniz Google Play bağlantılarına sahip uygulamalar ve web siteleri.

Etkinlikler ve Yarışmalar: Topluluk zaman zaman anketleri, çizimleri, kostümleri (kostümler) tamamlamak için etkinliklere ev sahipliği yapar. Katılarak ve kazanarak Brawl Stars’ta ücretsiz mücevherler gibi ödüller kazanabilirsiniz.

Harita Oluşturucusu: Brawl Stars, favori haritalarınızı oluşturup paylaşabileceğiniz imkanlar sunar. Kullanıcıların test edip puan verebileceği, en yüksek puana sahip haritanın ve sonunda kazananın olacağı Harita Oluşturucusu’nu uyguladı. Her dönüşte ödül kazanın. Ücretsiz mücevherler.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Hangi Brawl Stars karakterisin


Brawl Stars ;Elmas Nasıl Alınır

Supercell’in aynı oyunda Brawl Stars’ta Mağaza adlı bir bölümü vardır ve bunları satın alabilirsiniz. Android ve iO uyumludur, bu nedenle satın alma işleminiz, satın aldığınız ülkeye bağlı olarak tüm cihazlarda gerçekleştirilecektir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Brawl Stars Bedava Elmaslar Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Brawl Stars Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz. Brawl Stars Rehberi Sayfamızdan Tüm Aklınıza takılanları öğrenebilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Brawl Stars İsim Oluşturucu