Brawl Stars Bedava Hesap (2022) Ücretsiz Hesap Listesi

Brawl Stars Bedava Hesap
Brawl Stars Bedava Hesap

Brawl Stars Bedava Hesap, Ücretsiz Hesaplar Var mı? Merak Etme Seni Çok fazla Yormayacağız. İstediğin ve aradığın o tüm ücretsiz hesaplar burada. Brawl Stars Ücretsiz Hesabı almak istiyorsanız doğru yere geldiniz.

Brawl Stars, dünya çapında popüler birkaç mobil oyundan biridir. Hatta Mobil Oyunlar kategorisinde BAFTA Oyun Ödülleri’ne aday gösterildi. Bu yüzden 2006’da beta olarak piyasaya sürüldü. 12 Aralık 2009’da dünya çapında yayınlandı. 9 Haziran 2014’te Çin’de sahnelendi. Public beta’dan sonra gerçek global çıkış tarihi 12 Aralık 2018, asıl yurtiçi çıkış tarihi 9 Haziran 2020 olmuştur. 2017’de lansmanı yapıldı ve 2018 ve 2019’da büyük bir izleyici kitlesi oldu. Üretim bir günde 5 milyon ön kayıt topladı. Ne kadar kazandı? Küresel lansmanından önce bile 6 milyon dolar gelir elde etti. Yani Anlayacağımız bu denli büyük bir oyunda milyonlarca hesap var ki…. Bu oyunda herkes güzel hesaplara ve bir çok karaktere elmasa sahip hesaplara sahip olmak ister. Bizde sizler için en iyi hesapların bir listesini derledik.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Brawl Stars Renk Kodları


Brawl Stars Bedava Hesap

Kullanıcı Adı – Şifre

Brawl Stars Hakkında Bilgiler;

Finlandıyalı yapımcı Supercell’in yeni oyunu Clash Royale ile mobil oyun pazarına damgasını vurarak. Brawl Stars, Clash of Clans, Boom Beach, Hay day gibi popüler oyunları tüm oyuncuların beğenisine sunuyor. Betada, sınırlı sayıda oyuncu oyunu oynama fırsatı buldu. Oyun, Clash Royale gibi hızlı tempolu ve rekabetçi zorluklarla dolu bağımlılık yaratan bir yola hızla dönüştü. Farklı karakterler ve farklı oyun modları ile oyundan çıkamadığım için bir an önce oyuna odaklanmak istiyorum. Brawl Stars ücretsiz hesabını belirli bir kategoriye koymak zor. Daha önce rekabetçi bir MMO’da Capture the Flag oynadınız mı? Bu oyun modunda haritanın ortasında bir bayrak var. Haritanın her iki ucu da karşı takımın üssüdür. Amaç ortadaki bayrağı alıp üsse geri taşımaktır: en çok bayrağı taşımayı başaran takım kazanır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Brawl Stars Bedava Hesap Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Brawl Stars Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Brawl Stars Karakter Hilesi