Çarşamba, Mayıs 29, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Brawl stars elmas fiyatları [ Taş Fiyatları ]

Brawl stars elmas fiyatları, elmas ve ya taş satın almak isteyen oyuncuların mutlaka okuması gereken bir konu başlığıdır. Brawl Stars elmasları, çok uygun fiyatlarla listelendi satın almak isteyen birçok oyuncu elmas satış fiyatlarını merak etmektedir. Oyunun içerisinde Ne kadar çok elmasınız olur ise, oyunda o kadar hızlı ilerleme imkanınız olacaktır.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Nulls Brawl Alpha İndir Apk


Oyun sonucunda elde edilen kutulardan bazen elmaslar çıkabiliyor. Maalesef O elmasları bizler hemen kullanılıyoruz. Çünkü mağazada taşlarla satılan çok şey var ve mağazada çok ucuz eşyalar yok. Brawl stars taş fiyatları için hazırladığımız 2021 güncel listesini sizlerle paylaşacağız. Supercell’in geliştirdiği mobil aksiyon kategorisindeki en popüler oyunlardan biri olan Brawl Stars, Brawl Stars meraklılarını memnun etmeye devam etmek istiyoruz.

Brawl stars elmas fiyatları 2021
Brawl stars elmas fiyatları 2021

Brawl Stars Elmasları ; Elmas, değerli taş, (yeşil taş) olarak da oyunun içerisinde adı geçebiliyor. Oyundaki ödeme birimi bu taşlar sayesinde olmaktadır. Oyunda alışveriş yaparken taş kullanıyorsunuz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Brawl Stars Hesap Nasıl Çalınır


Oyunda yeni karakterlerin kilidini açmak istiyorsanız çok sayıda taşa ihtiyacınız olacak. Yeni bir karaktere sahip olmak harika, bu kadar çok taş bulmak bazen bizim için zor olabiliyor.

Taş almanın en kolay yolu Güncel fiyat listesini takip edip indirimlerden yararlanmaktır. Brawl stars elmas taşlarının fiyat listesi aşağıdaki gibidir; Brawl Stars oyunundaki taş (yeşil elmas) oyunun özel para birimidir. Bu taşlar, oyun için görevleri veya zorlukları tamamlayarak kazanılamaz. Sadece oyuna gerçek para yatırarak satın alınabilir. Brawl Stars, mağazadan karakterler, kostümler ve özel öğeler satın almanıza olanak tanır.

Brawl stars elmas fiyatları

Brawl Stars taş fiyatları için belirleyici unsur döviz kurudur. Dövizde yaşanmış olan yükselişler bazen taş fiyatlarına zam olarak yansıtılır.

  • 30 Taş – 18,99 TL
  • 80 Taş – 46,99 TL
  • 170 Taş – 89,99 TL
  • 360 Taş – 189,99 TL
  • 950 Taş – 469,99 TL
  • 2000 Taş – 949,99 TL

30 Elmas Fiyatı

Yeşil elmas olan Brawl Stars oyununda 30 taş oyun içinde 18,99 TL’ye satılıyor.

80 Elmas Fiyatı

Brawl Stars oyununda olan 80 elmas Fiyatı, yeşil elmas oyun içinde 46,99 TL fiyatına satılmaktadır.

170 Elmas Fiyatı

Brawl Stars oyununda olan 170 elmas Fiyatı veya yeşil elmas oyun içinde 89,99 TL fiyatına satılmaktadır.

360 Elmas Fiyatı

Brawl Stars oyununda olan 360 elmas Fiyatı veya yeşil elmas oyun içinde 189,99 TL fiyatına satılmaktadır.

950 Elmas Fiyatı

Brawl Stars oyununda olan 950 elmas Fiyatı veya yeşil elmas oyun içinde 469,99 TL fiyatına satılmaktadır.

2000 Elmas Fiyatı

Brawl Stars oyununda olan 2000 elmas Fiyatı veya yeşil elmas oyun içinde 949,99 TL fiyatına satılmaktadır.

Daha Fazla Kaynak: Nulls Brawl Alpha İndir

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Brawl stars elmas fiyatları sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Brawl Stars Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Hileli brawl stars 2021


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER